Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Демократія » Депутат обласної ради Леоненко.

Депутат обласної ради Леоненко.

18 Февраля 2016 10:23   Просмотров: 4449
Метки:
Нравится Рейтинг поста: + 1

З державним і самоврядним управлінням в нас, м’яко кажучи, проблеми. Чому? Такий нас, виборців, рівень, таких і обираємо. Що робити? Обговорювати, висвітлювати, шукати кращі варіанти, критикувати недосконале, коротше, звичайна буденна робота спрямована на розвиток.
А як бути з тими, хто не маючи необхідних здібностей і культури хоче бути начальником над людьми? Їм же дуже просто переконати людей проголосувати за них. А що потім? Потім керувати! От тільки знаходяться такі підлі люди як автор цих рядків, котрі приходять і ставлять питання. Розумні, складні, та ще й під відеозапис. Ось тут і починається діяльність на знищення розумників з їх питаннями. В хід іде все, провокації, образи, звинувачення з розрахунку на те, що ситуацію вдасться перевести в царину конфлікту і таким чином уникнути важливих для суспільства питань.
Яскравим прикладом такої ситуації стало намагання поспілкуватися з депутатом обласної ради, головою постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, законності та запобігання корупції Василем Леоненком.
Добавить в: