Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » Діяльність чернігівських комунальників - стихійне лихо!?

Діяльність чернігівських комунальників - стихійне лихо!?

23 Февраля 2010 12:01   Просмотров: 2483
Метки: антошин, жек, детинец, дитинець
Принаймні, так сказав в коментарі телеканалу "Дитинець" начальник ЖРЕДу № 2 В. Пригара.

Його співробітники намагалися прибрати бурульки на будинку по вулиці Мстиславська, 20. Добрі наміри завершилися так, як це часто буває в нашому місті - постраждали магазини, які знаходять на першому поверсі вказаного будинку. Слава Богу, пошкодили вивіски, а не голови людей, які могли в цей час проходити під будинком.

Детальніше в сюжеті:Цікаво було слухати коментар начальника ЖРЕДу. "Це стихійне лихо", - повідомив він, очевидно, маючи на увазі роботу свого ЖРЕДу. До-речі, на мою точку зору, цей ЖРЕД працює найгірше в нашому місті.

Пригара довго намагався не відповідати на запитання нашого журналіста. Він відмовився говорити в камеру, довелося записувати його слова, сказані по-телефону. Після таких коментарів стає зрозуміло, чому Аношин заборонив начальникам ЖРЕДів спілкуватися з пресою. По-перше, правду сказати можуть, по-друге, дурницю ляпнуть, а по-третє, чого їм піаритися, якщо є Вадим Леонідович???

Фраза, винесена в заголовок дуже схожа на правду, що показала зима 2010 року, що як завжди неочікувао прийшла в середині грудня...
 
Добавить в: