• Брухт ДальнобойСервис


Запам'ятаймо ці слова

31 Января 2010 23:30   Просмотров: 1705
Метки: вибори, тимошенко, янукович
Кандидат в Президенти Юлія Тимошенко заявила, що не допустить фальсифікацій під час другого туру виборів. Про це вона сказала в ефірі 1+1. Цитата:

Крім того, вона заявила, що не допустить фальсифікації президентських виборів. По-перше, вже комісії дільничні 50 на 50 створюються. Раніше, в першому турі, цього не було, тому що було 18 кандидатів. Плюс міліція працює стабільно. Спостерігачі міжнародні присутні"

Отже, якщо після попередніх результатів виборів, які можна чекати вже 8 лютого виявиться, що перемагає Віктор Фьйодорович і ми почуємо слова БЮТ про те, що вибори були не демократичними, про факти порушень і фальсифікацій, побачимо звернення до судів з вимогою визнати результати недійсними і так далі... То просто згадаймо цитату ЮВТ від 31 січня і тихенько посміхнемося. 

Тому що я точно знаю, що БЮТ не визнає поразку. Я знаю які кошти вони витрачають в останні тижні. Чудово знаю, як у керівників кампанії починають здавати нерви. Тому вже зараз уявляю, що ми побачимо після 7 лютого.

До-речі, свіжа соціологія зараз показує розрив від 5 до 8 відсотків на користь Януковича. Думаю, що він буде менше - до 3%. А це значить, що існує висока вірогідність того, що 7 лютого Президента України ми все ж не обиремо...

Лишилося тільки 7 днів. Скоріше вони б минули... Тиск з обох боків просто неймовірний. Колись на пенсії писатиму мемуари - згадаю про останні передвиборчі дні 2010-го 
Добавить в:
 
 


Центр Комплект