• Брухт ДальнобойСервис


Коли не вмієш програвати

16 Января 2010 21:24   Просмотров: 2497
Метки: вибори, тимошенко, янукович, гриценко
Схоже, в штабі Юлі, отримавши соціологію, яка провоилася на їх замовлення за кілька днів до виборів остаточно втратили здоровий глузд.

Звісно, навіть замовленні БЮТ дані свідчать, що різниця між їх кандидатом та головним регіоналом більше 10%. В штабі "білого братсва" вважають це психологічним бар'єром, який значно ускладнять їх шанси в другому турі. А як ви чудово розумієте - програти для них вибори означає втратити доступ до державного ресурсу та влади, що в свою чергу означає втратити мільйони. Дорога ціна, тому...

В минулому році БЮТ уже показав, що вибори програвати вони не вміють. Коли за 10 днів до виборів Тернопільської обласної ради соціологія показала їм поразку вони просто скасували вибори. Ось так - ми не виграємо? Тоді виборів не буде взагалі. Зараз цього повторити не можна. Як би Юлі не було жаль. Тому, треба видумувати щось нове.

Вахканалія почалася навколо процедури голосування виборців за місцем перебування. Сьогодні "біле братство" дістало з кишені "покера" - Апеляційний суд Києва. Кілька годин тому він прийняв рішення, яким заборонив голосування на дому без документів, які це підтсверджують неспроможність виборців самостійно пересуватися.

Перед цим голова "білого братсва" сама Юля заявила, що це механізм для фальсифікацій, яким намагатиметься скористатися головний голубий лідер країни, якому принаймні в першому турі вона програє близько 10%.

 Все правильно. Голосування вдома без посвідчень - гарна база для впливу на результати виборів. В 2004 році ним вдало скористалися в другому турі члени комісій від кандидата "Тому що". Наприклад, в Миколаївській області "не змогли прийти не дільниці" близько 30% всіх виборців, а в деяких округах всі 70%. Але Верховний суд тоді зробив чіткий висновок - результати виборів встановити не можна та скасував результати другого туру.

Але в 2010 році ситуація склалася інша. Закон про вибори Президента прийнятий в редакції епутатів Портнова (БЮТ) та Лавриновича (ПР). Проти був Віктор Ющенко. БЮТ і ПР тричі голосують цей Закон в залі. Потім долають вето Президента. В прийнятому документі чітко говориться, що виборці, які самостійно не можуть прийти на дільницю для того, щоб проголосувати вдома подають заяву. Крапка. Інші документи не вимагають. В своїх поправках Віктор Ющенко вимагає скасувати згадану норму. Коаліція ПРіБЮТ її вдало провалюють. Проходить 2 місяці. "Біле братсво" вже проти та вимагає скасувати цю норму.

Просте питання - навіщо тоді ЧОТИРИ рази було голосувати за Закон, який прямо виписує таку процедуру???

Зараз вони подали в суд. Але вже пізно - витяги зі списку виборців складають після 20.00 останньої суботи перед виборами, тобто, сьогодні.

Про маразм в штабі БЮТ свідчить і ішне. Кабінет міністрів під головуваннєм єдиної та неповторної приймає постанову, згідно з якою, члени ДВК, що будуть організовувати голосування на дому, не вимагаючи від виборця підтверджуюючих довідок... не отримають зарпалати. Приїхали. Спочатку самі приймаємо Закон, відхиляємо поправки Президента, а потім, тим, хто його НЕ ПОРУШИВ не платимо зарплату. Красавіца! 

ЗАкон для "білого братсва" не значить нічого. Так само, вони вважають, має бути в усій країні. Якщо думаєте, що більш важлива політична доцільність - вчасно приймайте правильні Закони.

Це не єдиний випадок "горя от ума" в штабі біло-сердечних. Їх агітаційні біл-борди досі не зняті. "Вона переможе! Вона - це Україна!". Таке гасло з відпоідною символікою, звичайно не має жодного відношення до кампанії Тимошенко. Чи заборона агітації в суботу перед виборами її просто не стосується. Звісно, це ж не вона обіцяла, що "закон один для всіх". Це були слова Віктора Ющенка. Тому, "біле братсво" самостійно Закон трактує та вирішує, виконувати його чи ні.

Біло-блакитні поступили розумніше, але так само цинічно. Цим красавцам просто пощистило. Їх кандидат в списку під номером 17. Позавчора на стовпах було розклеєно листівку, де на синьому фоні великими білими літерами написано - "17". Трактуйте як хочете- або вибори 17 числа, або голосувати треба за номер 17. Хто його зна?

Про агонію БЮТ перед виюорами свідчить ще один епізод. Більш цинічний і шкідливий. Можливо, через це кілька осіб сяде після виборів в тюрму. Або сяде умовно.

Вчора вночі на 8 дільницях в Сумскій області в тисячах бюлетенів навпроти прізвища Гриценко було поставлено позначку "вибув". Звичайно, Анатолій Степанович нікуди не вибував. Він пообіцяв пройти цей шлях до кінця і не знімати свою кандидатутру. А слово тримати ми вміємо. Звідку ж взялася позначка? Коротка предісторія з перших вуст.

Напередодні виборів (за 2 тижні) деякі обласні координатори штабів, довірені особи чи просто близькі до Степановича люди (як я наприклад) отримали цікаву пропозицію від представників БЮТ. Мовляв, хлопці, у вас з грошима проблема, членам ДВК ви не платити. ДАвайте ми перекупимо у вас право подавати членів виборчих комісій і заплатимо по 300 грн за кожного + самостійно розрахуємося з людьми. В Чернігівській області це більше 1000 дільниць. Тобто, біля 300 000 гривень. Ми відмовили, мовляв, це не в наших правилах. 

БЮТ іде далі - в Сумській області в штаб Гриценка приходять люди, наче прихильники, які дуже хочуть працювати у виборчих комісіях, да й ще безкоштовно. Звісно, робиться відповідне подання (після співбесіди). Через кілька днів стає відомо, що це "заслані козачки". Звичайно, їх відразу відкликають з виборчих дільниць. Схема фальсифікацій провалилася. БЮТ роздратований - їх розкусили та поставили на місце. Резильтат на фото:

Добавить в:
 
 


Центр Комплект