• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » Проводиться набір спостерігачів за чесністю тестування випускників шкіл


Проводиться набір спостерігачів за чесністю тестування випускників шкіл

9 Апреля 2008 22:02   Просмотров: 3439
Метки: тестування, школа, випускники, контроль

22 квітня розпочинається тестування випускників шкіл – зовнішнє незалежне оцінювання. Вперше в Україні воно є загальнообов’язковим для всіх випускників. В Чернігівській області тестування буде проводитися з таких предметів: українська мова, математика, історія України та всесвітня історія, хімія, географія, фізика, біологія, правознавство, економіка та зарубіжна література.
Наша організація спостерігатиме за чесністю процедури тестування.
Протягом 12-17 квітня в Чернігові та Ніжині відбудуться 4 семінари для незалежних спостерігачів, які працюватимуть на пунктах тестування згідно з положенням про громадський контроль, що прийнято міністерством освіти та науки України.
Очікується, що завдяки навчанням буде підготовлено близько 150 спостерігачів, які протягом 22 квітня – 4 червня працюватимуть на пунктах тестування в селах, районних та обласному центрах області.
На кожному пункті тестування буде 2 спостерігачі – один в аудиторії та один в рекреаційній зоні.
Зараз триває набір бажаючих бути спостерігачами. Звісно, їх робота заохочуватиметься фінансово. Але це не головне. В Україні тестування відбуватиметься вперше, а в Європі це норма. Якщо ця процедура у нас буде спотворена різними порушеннями та фальсифікаціями – класна ідея буде спотворена. Громадський контроль – головна протидія проти цього.
Звертаюся з проханням до всіх читачів. Якщо ви чи ваші знайомі хочуть і можуть допомогти в цій гарній справі – зголошуйтесь. Пишіть мені на е-мейл або дзвоніть в офіс – 611-756.
Будемо вдячні!

Добавить в:
 
 


Центр Комплект