• Брухт ДальнобойСервис


Блоги

 • О медиа и не толькоИнтернет - всех на карандаш. 0'R

  suhomlin 17 2181

  Сегодня прочитал такую новость:

  "Кабинет министров поручил СБУ разработать законопроект о государственной регистрации интернет-изданий.
  Об этом говорится в распоряжении правительства от 18 февраля 2009 об утверждении ориентировочного плана законопроектных работ на 2009 год, размещенном на сайте Верховной Рады.
  Так, СБУ поручено разработать законопроект "О внесении изменений в определение процедуры некоторых законодательных государственной регистрации актов Украины по поводу интернет-изданий путем государственной регистрации предоставления им статуса интернет-изданий средств массовой информации"."

  Интересно услышать мнение блогеров по этому поводу, как самой прогрессивной части пользователей веб-ресурсов. Что это? Наведение элементарного порядка в отрасли электронных СМИ, которая пока как бы была "вне закона"? Или серьезный шаг к  тотальному контролю той части медиапространства, которая пока наименее рег  ...

 • Олександр ЛомакоПроводиться набір спостерігачів за чесністю тестування випускників шкіл 0'R

  OLomako 12 3431


  22 квітня розпочинається тестування випускників шкіл – зовнішнє незалежне оцінювання. Вперше в Україні воно є загальнообов’язковим для всіх випускників. В Чернігівській області тестування буде проводитися з таких предметів: українська мова, математика, історія України та всесвітня історія, хімія, географія, фізика, біологія, правознавство, економіка та зарубіжна література.
  Наша організація спостерігатиме за чесністю процедури тестування.
  Протягом 12-17 квітня в Чернігові та Ніжині відбудуться 4 семінари для незалежних спостерігачів, які працюватимуть на пунктах тестування згідно з положенням про громадський контроль, що прийнято міністерством освіти та науки України.
  Очікується, що завдяки навчанням буде підготовлено близько 150 спостерігачів, які протягом 22 квітня – 4 червня працюватимуть на пунктах тестування в селах, районних та обласному центрах області.
  На кожному пункті тестування буде 2 спостерігачі – од  ...Центр Комплект