• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Олександр Ломако » В понеділок в Чернігові стартує новий медіа-центр, а Влад Савенкок та Єгор Соболєв говритимуть про "джинсу та загнивання журналістики"


В понеділок в Чернігові стартує новий медіа-центр, а Влад Савенкок та Єгор Соболєв говритимуть про "джинсу та загнивання журналістики"

4 Апреля 2008 16:30   Просмотров: 3737
Метки: Чернігів, журналістика, савенок, коло
Ми довго думали, працювали, старалися… І ось – звершилося!

В понеділок, 7 квітня відбудеться презентація нового чернігівського медіа-центру „КОЛО”.

Це новий медіа-центр, що створюватиме та надаватиме комплексні послуги в інформаційній сфері для ЗМІ, політичних та громадських організацій, представників влади, бізнесу та культури. Такого в нашому місті ще не було!

На відкриття ми запросили відомого журналіста Єгора Соболєва. Не так давно він ще був ведучим на „5-му” каналі, але через конфлікт з керівництвом каналу був звільнений. Три чи більше разів був у нього в студії на прямих ефірах. Соболєв – класний журналіст, що має власну позицію. Я це дуже ціную. Пам’ятаю, як під час позачергових виборів-2007 він запрошував мене на прямий ефір, щоб я розповів про підкуп виборців з боку Блоку Литвина (це зафіксували наші спостерігачі в Луганській та Київських областях). Тоді одним зі спонсорів цього блоку був Петро Порошенко, який є власником каналу. Коли Петя дізнався про тему ефіру він викликав Соболєва. Єгор звонить мені і каже – „Сашко, ти приходь. Якщо ми не вийдемо на ефір – то вдвох! Можливо, це мій останній ефір на 5-му, але що поробиш!”. Тоді все пройшло нормально, а звільнили його через кілька місяців.

Після позачергових виборів він став ініціатором кампанії „Ми не продаємося!” яка була спрямована проти масового виходу замовних матеріалів та сюжетів на центральних каналах.

Саме „джинса” стане темою обговорення на засіданні медіа-центру. Разом з Єгором виступатиме Владислав Савенок, якого „Семейка” в минулому номері назвала „найвідомішим журналістом Чернігівщини”. Так воно, мабуть і є.

Сподіваємося на їх цікаву і відверту розмову!

ПЛАН

1. «Джинса», як загнивання журналістики?
• чому з’явилася «джинса»;
• як ловити «джинсу» та чи можна їй протидіяти;
• проблема «джинси» та редакційна політика.
2. «Джинса» та стандарти незалежної журналістики.
3. ЗМІ та влада: чи є в Україні та Чернігові проблеми зі свободою слова?
4. ЗМІ та Інтернет-ЗМІ: основні відмінності.

По закінченні заходу – фуршет на честь відкриття медіа-центру
Добавить в:
 
 


Центр Комплект