Радио
Радио

Куди посадимо суфлера? :))

9 Февраля 2010 15:17   Просмотров: 5138
Метки: янукович, команда, армия, премьер, президенты
----Присвячується 3-ій річниці душевної здибанки з Віктором Федоровичем Януковичем  у військовому селищі Десна 20 лютого 2007 року.----

----Краще раз записати на диктофон, ніж просто прослухати. В цьому я переконався після зустрічі з  цим  чоловіком ---
----Непогана командна гра - подумалось після від’їзду з Чернігова Прем’єра Януковича. А чим, власне, він відрізнявся від Ющенка чи нашого земляка Кучми?-----


----Свита робить короля----

-----Віктор Федорович всюди намагався виглядати надзвичайно поважним і серйозним. Біля нього метушилися генерали, керівники, охорона, фотографи , відеооператори, журналісти і всі разом створювали атмосферу винятковості та непересічності того, що відбувалося. Президент! Їй-богу президент!----

------Саме від нього військові очікують наведення порядку в армії, покарання «любих друзів». Вони, виявляється, пролізли сюди. Вичислити їх дуже просто – вони говорять українською там, де, зазвичай, військові переходять на російську. Тобто в побуті. Саме ці «любі друзі», виявляється, винні у тому, як 15 років живе армія. Почекайте, зараз Янукович все скаже!---

Будка суфлера

Підхід Прем’єра до преси показав неабияку віртуозність командної гри. Його помічники попередньо зібрали питання, які журналісти розсекретили ще задовго до підходу. Тому від Януковича не відставав цікавий чоловічок, який став з ним поруч, а журналісти напроти.

Віктор Федорович сказав, що стан армії його не влаштовує. Зрозуміло. 1:1. Треба підвищити зарплати і покращити умови життя молодших офіцерів. 2:1 на користь Прем’єра.

І тут почалася блискуча командна гра людей, які з півслова розуміють одне одного.

Цього не передав жоден телеканал чи радіо і не написала жодна газета, хоча на столі поруч з Прем’єром лежали їх диктофони і стирчали мікрофони.

ЯНУКОВИЧ. Проблем у нас багато. А що стосується головного питання – фінансового – це грошове забезпечення наших військовослужбовців, яке нам треба негайно вирішувати. Це стосується… (Пауза 10 секунд)

СУФЛЕР: Молодих офіцерів.

ЯНУКОВИЧ: Як ви сказали?

СУФЛЕР: Молодих офіцерів у першу чергу..

ЯНУКОВИЧ: Да, да. Це у першу чергу стосується молодих офіцерів і контрактників. Тому ми будемо вирішувати це питання найближчим часом. Це - пріоритет №1. Ну і друге питання – це забезпечення житлом. Тому, вони ці два питання пов’язані. Молоді офіцери, які вже мають сім’ї, їх треба забезпечувати. Коли вони знімають житло, це також дуже впливає на їх(пауза 5 сек.)

СУФЛЕР: Морально бойовий стан..

ЯНУКОВИЧ: І морально бойовий стан, і…

СУФЛЕР: Можливість одружуватися…

ЯНУКОВИЧ: Я вважаю не покращує ситуацію в Збройних Силах.
На коні і… «підступні журналісти»

Далі Віктор Федорович хвацько осідлав улюбленого коника і на пальцях показав зростання економіки, що дозволить вирішити геть усі проблеми. І враз над Януковичем завис невидимий дух Гриценка, на що Прем’єр миттю відреагував:

- Я бачу, що реформування йде, але повільно, - і він глянув угору, де, певно, ще кружляв дух Міністра оборони . – Це нас не задовольняє в цілому. Треба цьому приділяти набагато більше уваги.

Дзвінкоголоса журналістка з телеканалу захотіла уточнити, наскільки ж саме піднімуть зарплату молодим офіцерам.

ЯНУКОВИЧ: Я вже про це сказав, що ми будемо це питання вирішувати і піднімемо рівень зарплати. І вона не буде меншою, ніж е-е-е-е-е-е в підрозділах е-е-е-е-е-е…

СУФЛЕР: Прикордонної служби…

ЯНУКОВИЧ: е-е-е-е-е-е в підрозділах…

СУФЛЕР:
Прикордонної служби…

ЯНУКОВИЧ: Прикордонної служби…

СУФЛЕР:
(щось нерозбірливо)

ЯНУКОВИЧ
: В підрозділах Міністерства внутрішніх справ і внутрішніх військ і так далі.

Але підступні журналісті абсолютно без співчуття ставилися до Віктора Федоровича і його державотворчої роботи. Вони безсоромно виконували свій намічений план по запитаннях:

- Прийнято рішення про розміщення у Польщі систем ПРО. Чи буде якась реакція української влади?..

СУФЛЕР:
Ми вивчаємо це питання і розробляємо заходи…

ЯНУКОВИЧ
: (Важко зітхає) Ми, безумовно. (Міркує) Сьогодні. (Міркує). Знаходимось у складному становищі. Ми вивчаємо це питання . Наскільки це несе Україні загрози. Я б сказав так - незручності різного плану. Ми зараз вивчаємо це питання. І після того, як воно буде вивчене, ми будемо приймати рішення і позицію нашої держави з цього питання.

Хух. Це ж треба! Як оті прискіпливі журналісти заставляють напружуватися Прем’єра. Йому ж треба країною керувати без Гриценка і без Тарасюка. Ні, все-таки класно відповів. Правда, останнє запитання поки що треба Президенту ставити. Він же у нас за міжнародну політику відповідає. Поки що.

Ескорт

Р.S. П після підходу до преси Віктор Федорович миттю домчав до Чернігова. Відвідав Спасо-Преображенський собор УПЦ МП і поставив свічку. Цікаво, про що думав?

Поговорив з чернігівцями, які запитали у нього про російську мову і чомусь стояли з плакатами однакового формату (А-3), написаними одним почерком проти НАТО і тому подібними приємними для Януковича висловами. Зустрівся з активом «помаранчевої області». Похвалив губернатора Лаврика за роботу.

Так і не видавив відповіді з голови обласної ради Зої Космодем’янської, вибачте, Романової навіть перед телекамерами – в опозиції вона до нього чи ні. А насамкінець з оточенням, кількість якого перевищила будь-які ескорти в нашу область Кравчука, Кучми і Ющенка, поїхав.

Це говорить, що Віктор Федорович прагне стати головною фігурою в державі.


Федір ТОЛСТОЄВСЬКИЙ


Повний текст матеріалу лежить тут

Втім, були й інші зустрічі. Є про що згадати :)))


Це - 27 червня 2004 року. Зустріч  Кучми, Путіна, Лукашенка.
Добавить в: