Блоги

 • New HeartДопоможіть зібрати кошти на пересадку серця Ковалю Жені 0'R

  strekoza007 0 2736

  29-річному Євгену Ковалю з села Наумівка Корюківського району терміново потрібна операція на серці.

  Без оперативного втручання чоловік може померти. Підступну хворобу в Євгена діагностували три роки тому. Відтоді він лікувався в Корюківці, Чернігові, Києві та все безуспішно. Лише в Національному інституті серцево-судинної хірургії ім. М.Амосова хворого якісно обстежили і сказали, що потрібна термінова трансплантація.

  Наразі Євген отримав підтвердження з Білорусі, де лікарі беруться за операцію. Тепер головне отримати дозвіл МОЗ і знайти гроші на операцію, а це близько 150 000 доларів.
  У звичайної сім’ї з села – мами, дружини Юлія та маленької донечки Катрусі – таких грошей немає. До збору долучилися всі родичі, знайомі та односельці. Але такої великої суми їм назбирати не вдалося. Тож рідні Євгена просять усіх небайдужих людей долучитися до збору коштів  ...

 • Твоя допомога йде до БІЙЦЯ! + 4'R

  0 2270

   Майдан, тепер і війна з Росією лягла на плечі громадян України. Хто чим може, той тим і допомагає. Але, не завжди, допомога надходить прямісінько до бійця. Іноді – осідає в кишенях злодіїв у пагонах та зрадників…
  Аби Твоя допомога дійшла до бійця, нами було вирішено доставляти благодійну допомогу безпосередньо у зону АТО до солдата та офіційно передавати її перед камерами, фотоапаратами та звітувати перед Чернігівською громадою.

  Чернігівська обласна громадська організація "Громадські Ініціативи Майдану" звітує про доставку допомоги бійцям АТО.  Подяка меценатам:
  - Кнуренко Сергій;
  - Рубан Алла;
  - Кошик Вадим;
  - Сич Олександр;
  - Тарасов Олександр;
  - Барбаш В’ячеслав;
  - Перовський Сергій;
  - Вірменська Діаспора України;
  - Чернігівська громада…
  Наш маленький вплив – зробить велику справу!
  СЛАВА УКРАЇНІ!  ...