Блоги

 • Блог tsvirkunНастає чудовий ЧАС. 0'R

  tsvirkun 0 1700

  Час, коли пригадають, що десь там, в забитих хатинах, живуть НІКОМУ непотрібні пенсіонери, які впродовж цілого року не отримували ніякої підтримки. Час, коли згадають про розбиті дороги, непофарбовані лавочки, засмічені вулиці та всі невиконані обіцянки. Час, коли кишені впродовж року на стільки набиті, що вже можна й купити трішки продуктових пакетів та згадати за соціально незахищених українців. Всі будуть красуватися, як метелики та говоритимуть: "Вибачте, кожен має право на помилку! Проте ми ВСЕ переоцінили та вже ТОЧНО знаємо, Що робити та ЯК. 10-20 років поспіль Не ЗНАЛИ, проте саме ЗАРАЗ на нас зійшов дух мудрості й досвіду!" Ще не здогадалися, який ЧАС наближається?   ...

 • Удачные мыслиВибори Вибори Кандидати ..... + 1'R

  Udacha 14 4730

  На просторах Фейсбуку сбогодні знайшла цікаву думку, яка заставила мене задуматься.

  Не дивлячись на прагнення провадити нову та чисту політику в Україні, аналіз передвиборчої кампанії у Чернігові дає нам все ті ж невтішні факти брудних політичних схем та маніпуляцій.

  Так, лише у 205 окрузі налічується близько 127 технічних кандидатів, які зараз збирають голоси, щоб у фіналі просто злити потрібним політичним мастодонтам.

  Прикро , що навіть самий ідеальний та, здавалось би, чистий кандидат Ігор Андрійченко також виявляється технічним , купленим учасником двобою реальних кандидатів на ім'я Сергій Березенко та Gennady Korban і 10 відсотків його голосів, за попередніми даними, заплановано відійдуть тому кому потрібно, доречі, не безкоштовно.

  Існують реальні підтвердження та свідчення про передачу грошей «герою Майдану» Ігорю Андрійченку від відомого в Чернігові та за його межами пана Владислав Атрошенко.

    ...

 • Блог Garmata_tv"Розповімо все про всіх кандидатів". Установча зустріч ГР "ЧЕСНО" 0'R

  Garmata_tv 0 1987

  2 вересня відбулася установча зустріч чернігівського відділення Громадського руху «ЧЕСНО», під час яких регіональний координатор Павло Пущенко розповів яким чином у Чернігові та області планується виявляти недоброчесних кандидатів під час дострокових виборів у парламент 26 жовтня 2014 року.

  Детальніше у відеосюжеті


     ...

 • allden productionВсі секрети виборчих фокусів від Громадського Руху "Вільний Чернігів". 0'R

  allden 1 4534


    ...

  Метки: вибори