Радио
Радио

Удачные мысли

 • И это означает — жить «по-новому»? 0'R

  25 Сентября 2015 11:14 9 4404
  Который раз жителям Чернигова не повезло — День города прошел со вкусом предвыборной агитации кандидатов в меры. Особенно постарался Влад Атрошенко — провел творческий конкурс «Чернигов the best"»! Прекрасно, скажете вы. Я бы согласился с этим утверждением, если бы хорошее мероприятие не было банально испорчено концертом «украинских звездунов» Потапа и Насти. И всего того хренового, что обычно сопровождает такое действо. Но, давайте изложу все свои впечатления по порядку.  Концерт этих двух «поющих клоунов», которые уже прославились на всю Украину тесным сотрудничеством со страной-агрессором — это же удар ниже пояса! Памяти, слезам, горю погибших на фронте молодых ребят нашего города! Пока они гибли на передовой, получали ранения, ставали инвалидами — Потап спускал штаны на сцене и в одних труселях, высунувши от сч ...
 • Вибори Вибори Кандидати ..... + 1'R

  16 Июля 2015 18:56 14 4509
  На просторах Фейсбуку сбогодні знайшла цікаву думку, яка заставила мене задуматься.

  Не дивлячись на прагнення провадити нову та чисту політику в Україні, аналіз передвиборчої кампанії у Чернігові дає нам все ті ж невтішні факти брудних політичних схем та маніпуляцій.

  Так, лише у 205 окрузі налічується близько 127 технічних кандидатів, які зараз збирають голоси, щоб у фіналі просто злити потрібним політичним мастодонтам.

  Прикро , що навіть самий ідеальний та, здавалось би, чистий кандидат Ігор Андрійченко також виявляється технічним , купленим учасником двобою реальних кандидатів на ім'я Сергій Березенко та Gennady Korban і 10 відсотків його голосів, за попередніми даними, заплановано відійдуть тому кому потрібно, доречі, не безкоштовно.

  Існують реальні підтвердження та свідчення про передачу грошей «герою Майдану» Ігорю Андрійченку від відомого в Чернігові та за його межами пана Владислав Атрошенко.

  ...
 • Фанатики: рабы сверхценных идей 0'R

  18 Июня 2010 11:37 2 3314
   Чаще всего я присматриваюсь как ведут себя те или иные блогеры, особенно местные и вот какие мысли меня посетили.

  Этим термином, согласно обычной речи, обозначаются люди, с исключительной страстностью посвящающие всю свою жизнь служению одному делу, одной идее. Служению, совершенно не оставляющему в их личности места для других интересов. Таким образом, фанатики, как и параноики - люди «сверхценных идей»; как и те - крайне односторонние и субъективные. Отличает их от параноиков то, что они обыкновенно не выдвигают так, как последние, на передний план свою личность, а более или менее бескорыстно подчиняют свою деятельность тем или иным идеям общего характера. Центр тяжести их интересов лежит не в самих идеях, а в претворении их в жизнь, – результат того, что деятельность интеллекта чаще всего отступает у них на второй план по сравнению с движимой глубоким, неистощимым аффектом волей. Правда, среди фанатиков встречаются и высоко одаренные субъекты, ...
 • Подвійна Ходка Януковича. 0'R

  14 Января 2010 17:55 92 4064
  Шановні наші хлопці та дівчата.

  Сьогодні натрапила в неті на цікавий фільм про одного з кандидатів в Президенти. І ще раз подумала за кого голосувати? За Януковича який ЗЕК, чи за Тимошенко в якій кожен робітник штабу хоче вкрасти. з чого люди потравилися...

  Фільм розказує історію людини яка декілька разів сиділа. І з таким минулим хоче стати Президентом. Чула я що за Конституцією судима людина не може працювати держслужбовцем. Ви люди разумні можете мені розповісти в чому істина, чи це правда. Бо після цього фільму вже за нього голосувати не піду. Да і за Тимошенко не маю бажання ставити хрестик. Може зовсім не йти на вибори?

  Не розумію як вори можуть бути Президентами.
   А ще в нас у селі на вихідних хлопець, що працює у Януковича розповідав про те, що янукович ляпнув у Ніжині два тиждні тому.Представте він вийшов в доску пьяний і назвв усіх козлами. Після чого його бистро вивели з народу і відвезли.  Ну це вже зовсім жлобств ...
 • Підкуп та отруєння частина друга 0'R

  11 Января 2010 11:08 24 3481
  Пройшов тиждень з того часу як я розмістила інформацію про отруєння моєї бабусі після отримання "подачек" від представників Юлі Тимошенко. Коментарії були різні, але після цього знайшлись моменти які доказують, що це правда.

   1. Виступ представника партії Батьківщина по телеканалу Детинець, де Він каже що всі чутки - не правда і провокація. Як кажуть? "На ворі і капелюх палає". Вони цим самим підтвердили випадки отруєння. І те що Вони порушуючи Закони підкуповують виборців.

  2. для тих хто казав, що потрібні докази підкупу і роздачі харчів саме представниками Юлі почитайте що написали навіть на цьому порталі:
  //www.gorod.cn.ua/news_14392.html - подарункі від Уряду??? Коли їх роздавали казали, що вони від Юлі!!!

   3. Якщо б я казала неправду, мій перший пост не видалили б.

   4. Доказ існування підкупів на відео:  ...
 • що ж це діється? (вдруге після заказного видалення) 0'R

  11 Января 2010 10:59 37 3590
  Шановні земляки!
  Від щирого серця поздоровляю Вас з Різдвом Христовим!!! Щастя і головне здоров'я ВАМ...

  А здоров'я Чернігівців останнім часом зіпсували деякі партії. Напередодні передвиборної гонки всі хочуть підкуповувати своїх виборців "харчами". І це вони добре доказують на сторінках своїх газет. 

  Як говорив великий Цезарь: "Народові потрібен хліб і видовища". Друге ми маємо в телевізорі, чим і живемо, а перше потрібно надавати, щоб народ сидів тихо. Ось кандидати і виділяють мільйони на закупівлю гречки, масла, рису, цукерок і інших продуктів, в надії, що Ми отримавши їх, побіжимо за них голосувати.

  Але подумайте, кожен українець хоче ухватити на кожній дрібниці. Ось і працівники штабів намагаються з великої суми виділити собі 30-40 відсотків, требаж джипи свої заправляти... А як дешевше купити продукти харчування? Дійсно так! Дешеві продукти можуть бути непридатні за терміном, або термін придатності закінчуєт ...