Радио
Радио

Вибори Вибори Кандидати .....

16 Июля 2015 18:56   Просмотров: 4506
Метки: вибори, чернігів, 205 округ, Чернігів
Нравится Рейтинг поста: + 1
На просторах Фейсбуку сбогодні знайшла цікаву думку, яка заставила мене задуматься.

Не дивлячись на прагнення провадити нову та чисту політику в Україні, аналіз передвиборчої кампанії у Чернігові дає нам все ті ж невтішні факти брудних політичних схем та маніпуляцій.

Так, лише у 205 окрузі налічується близько 127 технічних кандидатів, які зараз збирають голоси, щоб у фіналі просто злити потрібним політичним мастодонтам.

Прикро , що навіть самий ідеальний та, здавалось би, чистий кандидат Ігор Андрійченко також виявляється технічним , купленим учасником двобою реальних кандидатів на ім'я Сергій Березенко та Gennady Korban і 10 відсотків його голосів, за попередніми даними, заплановано відійдуть тому кому потрібно, доречі, не безкоштовно.

Існують реальні підтвердження та свідчення про передачу грошей «герою Майдану» Ігорю Андрійченку від відомого в Чернігові та за його межами пана Владислав Атрошенко.

Сам Ігор Андрійович принципово ухиляється від відповідей на питання про доречність своєї кандидатури у такій сумнівний схемі та постійно називає різні суми, витрачені на свою політичну кампанію. А після підняття питання фінансування його кампанії паном Атрошенко, Ігор Андрійович навіть запустив програму збору грошей з громадян, і заявив, що хтось з патріотичних бізнесменів ці гроші надав. Тим самим підтвердив, що гроші отримав від бізнесменів. НУ а питання імен вже не є секретом.

Не є секретом й те, що Ігор Андрійченко зробив офіційну заяву на каналі 1+1 про підтримку Блоку Петра Порошенка в разі отримання депутатського мандату. В тей самий час він офіційно двічі відмовився від співпраці з "патріотичними силами" які представляє Генадій Корбан. Це є непрямим, але доказом, що Ігор Андрійченко не є самостійним кандидатом, і працює на сторону Блока Петра Порошенка. Самостійні патріотично настроєні кандидати співпрацюють з усіма політичними силами, які не є ворогами України. А отже все сходиться: Андрійченко працює на Березенко, тобто отримав гроші від пана Атрошенко.

Ще цікавим фактом є те, що у вівторок основні конкуренти Ігоря Андрійченка пан Дмитрий Блауш, та пан Юрій Тарасовець зняли свої кандидатури. Причина досі не відома, але ходять чутки, що їх "дожали зверху". Чому ж не дожали Андрійченка? Чи в нього є покровитель?

Але його біографія каже, що пан Андрійченко багато років ніде не працює, бізнесу не має, сім'я в нього теж не є заможною. І якщо зрівняти зі знявшими свої кандидатури кандидатами, то за ним нема ані фінансової ані фізичної ані моральної сили.
То чому сильніших зі всіх боків змогли дожати, а Ігоря Андрійченка ні?

Теорій декілька. Перша - що його кандидатура вигідна обом титанам виборів на 205му окрузі.

Інша, що навіть працюючи на пана Атрошенко, пан Андрійченко все-таки має за спиною серйозну підтримку, але яку якщо нема грошей, своєї банди чи зв'язків?

І тут розвіяти його образ ідеального героя – патріота можуть факти про роботу на СБУ часів Олександра Якименка просто під час Майдану, та відверте спекулювання перебуванням в АТО задля політичної кар’єри.

Про те, що Ігор Андрійченко був "стукачем" СБУ часів Януковича, давно вже писали інтернет ЗМІ, і ходять кулуарні плітки.Але ще жодного разу ніхто не надав доказів. А чи нададуть?

Навіть чернігівські активисти майдану такі як Олександр Ясенчук, Станіслав Тавлуй-Придеснянський та Володимир Поліщук вже багато місяців поспіль намагаються отримати від Ігоря Андрійченко чесну відповідь.

Чи просто можна включити логіку, та зрозуміти, що якщо Андрійченко ніхто не трогав ,як інших, не було погроз, не було "віджиму", не пропонували великих грошей, то саме через СБУ, яка просто є тією потобічною силою Андрійченко, яка пригріє й захистить свого агента.

Дивлячись на таку картину хочеться зрозуміти - Ігор Андрійченко, в силу різних факторів, не розуміє в чиїх руках борсається у цьому басейні політичних перипетій,чи він холоднокровно як маніяк полює на суверенітет України.

І дуже хочеться зрозуміти, чи не соромно офіцеру Української армії під час війни жити з тим, що писав доповіді до СБУ на своїх побратимів, а можливо саме через одну з таких доповідей хтось з небесної сотні віддав своє життя. Якщо соромно, то в офіцерів у всі часи було прийнято або заявити про це, й попросити пробачення. Або застрелитись.

Оригінал

Добавить в: