Радио
Радио

Блоги

 • Блог Олександра ЩербиСистема породжує собіподібних і молодь частина системи? 0'R

  В рамках щорічної школи для активістів студентського самоврядування Чернігівський осередок ВМГО «Студентська республіка» організував та провів рольову гру, висновками якої хочеться поділитися із Вами.

  Я ще раз отримав докази того, що система життя пересічного українця глибоко в’їлася у свідомість кожного із нас, зокрема не виняток і нове покоління (учасниками були студенти різних вишів Чернігівської області)!

  В рамках гри ми змоделювали процес, де завданням було отримання фінансування діяльності студсамоврядування. Учасникам була представлена можливість використовувати практично всі механізми,які існують в реальному житті.

  В результаті чого ВСІ учасники давали і пропонували відкатки, готові були поїхати в баню із спонсором, покинути навчання у разі можливості отримання більш-менш достойної роботи, готові продатися будь-якій партії (носити прапори, ходити на мітинги, стати членами партії, віддати свій голос) фактично за   ...

 • Блог Олександра ЩербиФінальна Студреспубліка у Криму розкриє ідеологію майбутнього 0'R

   Міжнародна програма “Студентська республіка” - наймасштабніший мульти-фестиваль для молоді, єдиний і феноменальний місток між студентами, потужними експертами і прогресивними політиками, відбудеться 20-24 серпня у Криму (м.Євпаторія, сел.Заозерне, місто розваг “Фотон”).

  Три етапи Студреспубліки-2010: вишівський, регіональний та всеукраїнський.

  Перші етапи уже відбулися на рівні кожного регіону України. Характерно, що темою регіональних Студреспублік стало “Місто майбутнього”, тобто яким має бути, наприклад, Чернігів, Київ чи Хмельницький через 10-20 років.

  У продовження регіональних етапів, до Дня незалежності відбудеться наймасштабніший фінал унікального мульти-фестивалю. Минулоріч активними учасниками на рівні всіх етапів стали понад 100 тис. найрозумніших лідерів, перед усім молодих, із усієї України.

  Міжнародна програма реалізовується у форматі створення власної діючої моделі країн  ...