Блоги

 • Блог vlasenko21Радикальна молодь Сосничинни 0'R

  vlasenko21 2 2427

   Голова Сосницької організації Молодіжного крила Радикальної партії помічник-консультант депутата Сосницької селищної ради Власенко Руслан Михайлович  за власної ініциативи та самостійно побілив та прибрав автобусну зупинку в селі Мале Устя, Сосницького району.Адже молодь має дбати про людей похилого віку!  ...

  Метки: молодь, рпл
 • Блог Олександра ЩербиТрагедія майбутнього України: 56% української молоді хочуть виїхати з країни (опитування) 0'R

  Для тих хто думаю про майбутнє нашої країни сьогоднішня ситуація - виклик!

  Окремий виклик: ситуація із вимирання Чернігівщини.

  За роки незалежності нас зменшилось на 302 тисячі (джерело: //texty.org.ua/pg/article/editorial/read/27739/Russkij_mir_vymyraje_Naselenna_Skhodu_Ukrajiny_i)

  З таким темпом до 2030 року Чернігівщина перестане існувати. Смертність у нас у двійчі більша народжуваності!
  Читай: замість нас з Вами будуть жити (турки, азіати, китайці і т.д.) як Вам більше подобається?

  Тобто буде десь так: www.youtube.com/watch


  Трішки про молодь: 

  56% молоді віком від 16 до 26 років хотіли б виїхати з України.
  Як повідомляє журнал Weekly.ua, такі дані були одержані в результаті опитування студентів Інститутом демографії і соціальних досліджень ім. Птухи 
  Це продовження четвертої хвилі міграції, яка у нас була після розпаду Радянського Союзу»,   ...

 • Блог Олександра ЩербиСистема породжує собіподібних і молодь частина системи? 0'R

  В рамках щорічної школи для активістів студентського самоврядування Чернігівський осередок ВМГО «Студентська республіка» організував та провів рольову гру, висновками якої хочеться поділитися із Вами.

  Я ще раз отримав докази того, що система життя пересічного українця глибоко в’їлася у свідомість кожного із нас, зокрема не виняток і нове покоління (учасниками були студенти різних вишів Чернігівської області)!

  В рамках гри ми змоделювали процес, де завданням було отримання фінансування діяльності студсамоврядування. Учасникам була представлена можливість використовувати практично всі механізми,які існують в реальному житті.

  В результаті чого ВСІ учасники давали і пропонували відкатки, готові були поїхати в баню із спонсором, покинути навчання у разі можливості отримання більш-менш достойної роботи, готові продатися будь-якій партії (носити прапори, ходити на мітинги, стати членами партії, віддати свій голос) фактично за   ...

 • Блог Олександра ЩербиВтрачені орієнтири або молодь і майбутнє 0'R

   
  Однією із найбільших загроз, яка все більш актуальна для України – втрачене покоління. З особистих спостережень, коли молодій людині ставиш питання: «Яка у тебе мета на найближчі 5, 10 років», то абсолютну більшість це питання просто приводить в ступор! А навіть ті, що певним чином планують своє життя, ставлять на найголовніше місце лише одне – фінансове благополуччя.

  Такий підхід чітко описаний у праці Богдана Гаврилишина «До ефективних суспільств» і має назву «індивідуально-конкуренційний», який стверджує, що кожен індивідуум – унікальний і його цікавлять лише власні потреби і прагнення.
  На перший погляд не все так погано, але якщо проаналізувати ситуацію, то ми наразі знаходимось на стадії так званого «дикого» капіталізму".

  Всього за декілька поколінь замість практично необмеженої кількості ресурсів та безкраїв просторів ми отримали перенаселення планети та дефіц  ...

 • Блог Олександра ЩербиФорос -2010 (м. Воронеж): політика, ідеологія, економіка в Росії очами українця 0'R

   21-27 травня 2010 року за ініціативи Центру соціально-консервативної політики в Центральному федеральному окрузі Росії відбувся форум на тему «Соціальний консерватизм: ідеологія і сучасна практика. Версія в молодіжному середовищі».
  На форумі було зібрано близько ста чоловік молодіжних лідерів Росії та два представники України, один з яких виявився етнічним росіянином та керівником російського братства у м. Львів.
  Основна програма почалась 22 травня із приїздом цілої низки високопосадовців Росії, зокрема: Шувалова Ю.Є., заступника Секретаря президії Генеральної ради ВПП «Єдина Росія», Савелєва Д.В., депутата Державної думи Російської Федерації, Кравченко Д.Б., заступника керівника Федерального агентства з питань молоді та інших. Головною темою дискусії стало питання нової російської ідеології – соціального консерватизму (інша назва - російський консерватизм). По суті запропонована ідеологія являє собою модифікований до російських реалій   ...