Блог nikoko

 • ГЕРОЇ УКРАЇНИ, НАРОДНІ АРТИСТИ, ДІЯЧІ КУЛЬТУРИ ТА МИСТЕЦТВА У ВСІЙ КРАСІ + 1'R

  21 Января 2014 11:47 5 4557
   Як за один день кільканадцять "невинних" душ де-юре, зробили невільниками усю українську спільноту.
  Таких Героїв України ми маємо знати поіменно. 
  Гарна ілюстрація справжніх політичних переконань змальована у матеріалі "Української Правди"  //img.pravda.com/files/d/d/dd55789-deektatura.jpg  Знайдіть на цьому колективному фото наших земляків?
  ...
 • БАНКИ сокращаются!!! 0'R

  18 Января 2011 15:22 5 3751


  Горит!!! Снова горит банковский сектор!
  Надвигается волна очередного сокращения банковского персонала. Киевские офисы то и дело только успевают считать доходность региональный представительств, испытывая при этом мелкую дрожь - цифры то не идут. Криз то уже вроде как бы позади, а цифры не идут! Вот и готовят спешно некоторые крупные банки очередную порцию безработных для местного Центра занятости населения.

  Некоторое время мы имели смелость наблюдать некий рост банковского сектора, однако он был обусловлен тем, что был обеспечен обязательствами кредиторов прежних периодов, а последние 2 с гаком года банки практически не кредитуют - вот и наступает Второй переломный момент!

  Тоже самое можно сказать и про зарплатную динамику в банковском секторе - перемен к лучшему не будет, дополнительные финансовые инструменты сократят (не будет надбавок, доплат, премий)... обобщая, можно сказать, наступает кризис - системы!
  ...
 • Не будь равнодушным - дыши будущим! Ты можешь быть полезен своим комментарием! 0'R

  18 Января 2011 14:40 7 3572
  Сегодня мы все чаще пользуемся новыми сервисами в том числе и Интернет-платежами. Многие жители Чернигова уже успели попробовать насколько это удобно и практично: не выходя из дома оплачивать различные услуги (коммунальные, мобильные пополнения, переводы денег, покупка товаров в Интернет-магазинах и прочее). Большинство граждан нашей страны ощутив такое преимущество платежей пытаются экономить свое время - оптимально планируя свой день!

  Но в нашем Мире, как известно, без ложки дегтя не бывает - так некоторые провайдеры услуг в том числе и самых прогрессивных (таких как Интернет) упорствуют принятию удобных для граждан услуг. Таким намеревается представить себя концерн ОСНОВА. Руководство провайдера не видит перспектив в развитии рынка Интернет-платежей с помощью карт НСМЕП, что прямо таки противоречит их стратегии развивать новые направления своего бизнеса и получать прибыль.

  Для объективного рассмотрения дискуссии предлагаю перейти на Форум провайдера ОСН ...
 • Корекція ринку праці або перспективи працевлаштування на 2010р. 0'R

  2 Февраля 2010 08:44 0 3986
  З початком в Україні “фінансової кризи” ми почали часто і скрізь чути про потребу сучасної української економіки та бізнесу зокрема в антикризовому менеджменті. Що ж це таке? На перший погляд, слова для нас звичайні, а от зміст їх не дуже. Однак виявилось все набагато простіше. Тож, даремно так голосили консалтингові компанії анонсуючи наближення “кінця світу”. Виходить, так, що антикризовий менеджмент – це всього на всього один із управлінських інструментів, які оптимізують бізнес-процеси, ресурсну базу, систему витрат та стратегічне планування компанії.

  З точки зору здорового глузду, такі дії є досить нормальною реакцією будь-якого управлінця на фінансово нестабільну ситуацію. Тож, більшість дрібних компаній на запальні заклики “про участь семінарах, тренінгах, залученні фахівців цієї справи” відреагували спокійно – не піддаючись “хаотичним конвульсіям своїх великих братів по-справі”. А от громіздкі корпораці ...
 • Починаємо більше звертатись до Бога і вже майже перестали довіряти політикам та деяким владним інституціям 0'R

  1 Февраля 2010 16:29 0 3761
  Новому Президенту України необхідно буде суттєво підправити "запущений" політичний імідж цієї політичної інституції.

  За матеріалами НДІ Інституту соціальної та політичної психології АПН України
  //www.ispp.org.ua/index.php?inc=docs&id=26

  Узагальнені рейтингові показники владних структур, інших суспільних інститутів
  (за розподілом відповідей на запитання “Чи довіряєте Ви переліченим нижче владним структурам і суспільним інститутам?”, у %)
   

  ...
 • Риторика повсякдення: симуляції та агравації політиків 0'R

  29 Января 2010 16:46 2 3867
  Що приємно синім, то смерть для сердешних і навпаки.
  Хоча для обох: мета і інструменти її досягнення однакові!

  Як це не банально: ні 1-й і ні 2-й тур Виборів не дав підстав побачити, щось інакше ніж те, що ми вже бачили кілька років поспіль! Знову фінал і знову два вектори, або перпендекуляри, як кому зручніше, політичних орієнтацій та ідеологій. 

  Політична карта України ніяк неможе прийняти одновекторності, бо половина суспільства впевнено тримається своїх політичних симпатій-антипатій. Інша частина або ж намагається, щось змінити і тим самим вишукує нових, ймовірних політичних лідерів, або тікає від самих себе - ігноруючи своє право обирати (хоча це теж право). Це дуже зручно для деяких політиків, ще навіть за часів Кучми намагались досягти такого стану політичної апатії громадян. Однак, пасіонарність суспільства того часу в Україні набула апогею, результат ми всі добре пам"ятаємо!

  Вибори кож ...
 • Якщо керівництво переводить Вас тимчасово на іншу посаду, то треба очікувати, що... 0'R

  29 Января 2010 16:04 3 13097
  В житті трапляється дуже багато різних казусів. Прагнення нормальної людини не потрапляти в такі ситуації - цілком очевидні. Пропоную на розгляд оглядачів подивитись під кутом зору "вільного спостерігача" на цілком невинну але повчальну історію трудових взаємовідносин між керівництвом та працівником!

  Тож, уявімо на деякий час собі ситуацію:

  Ви працюєте, як основний працівник в компанії "К" на посаді менеджера з продажів, згідно з строковим трудовим договором (тобто офіційно по КЗпП). Вас практично все влаштовує на роботі, окрім можливо ЗП.

  В цій компанії йде у декретну відпустку та відпустку по догляду за дитиною до досянгнення нею віку 3-х років (далі - відпустка) інший працівник , наприклад - старший менеджер з продажів. І саме в цей час керівництво пропонує Вам обійняти цю посаду, мотивуючи вас професійним зростанням, збільшенням посадового окладу тощо. 
  Ви, як ...