Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог nikoko » Якщо керівництво переводить Вас тимчасово на іншу посаду, то треба очікувати, що...

Якщо керівництво переводить Вас тимчасово на іншу посаду, то треба очікувати, що...

В житті трапляється дуже багато різних казусів. Прагнення нормальної людини не потрапляти в такі ситуації - цілком очевидні. Пропоную на розгляд оглядачів подивитись під кутом зору "вільного спостерігача" на цілком невинну але повчальну історію трудових взаємовідносин між керівництвом та працівником!

Тож, уявімо на деякий час собі ситуацію:

Ви працюєте, як основний працівник в компанії "К" на посаді менеджера з продажів, згідно з строковим трудовим договором (тобто офіційно по КЗпП). Вас практично все влаштовує на роботі, окрім можливо ЗП.

В цій компанії йде у декретну відпустку та відпустку по догляду за дитиною до досянгнення нею віку 3-х років (далі - відпустка) інший працівник , наприклад - старший менеджер з продажів. І саме в цей час керівництво пропонує Вам обійняти цю посаду, мотивуючи вас професійним зростанням, збільшенням посадового окладу тощо. 
Ви, як цілком нормальна людина погоджуєтесь на таку пропозицію і вас тимчасово на час відпустки переводять на її місце, а на ваше місце приймають нового працівника. 
Ось саме тут відбувається найцікавіше........БУДЬТЕ ПИЛЬНІ ВІДНОСНО ТОГО, ЩО ВИ ПІДПИСУЄТЕ!!!

Тож, якщо керівництво просить вас написати заяву зі змістом: ".....перевести мене тимчасово на час відсутності основного працівника у звязку з відпусткою по догляду за дитиною до досягнення нею віку 3-х років.............. на посаду .......... з посадовим окладом згідно штатного розпису за строковим трудовим договором з (такого-то числа)"... то від тепер Ви повністю залежите від волі обставин і бажання работодавця (і це передбачено КЗпП).

Наприклад, якщо працівниця, що пішла у  відпустку через певний час, для прикладу 1,5 роки повертається на роботу, то виходить така ситуація, що Вас звільняють, оскільки ви були переведені тимчасово, а ваша посада вже зайнята на постійній основі іншим працівником.

В данному випадку працівниця переведена по строковому договору, на період відсутності працівника до виходу його на роботу. Цей характер роботи вона вибрала сама. Тобто із виходом на роботу основного працівника така працівниця повинна бути звільнена в зв’язку із закінченням строку договору (п.2 ст.36 КЗпП).

В продовження.
Людина, яку звільнили, сьогодні успішно працевлаштувалась в іншому місці.
Але отриманий досвід надовго запамятала.
  
Добавить в: