Блоги

 • Блог Inn_olЧернігів – місто без роботи? 0'R

  Inn_ol 30 4207

  Часом складається враження, що у нашому славетному Чернігові ніхто або майже ніхто не працює навіть до 17 години. Чому я так думаю?

  Моя дитина ходить до 2 класу. Обоє з чоловіком працюємо, тому донька відвідує групу подовженого дня. А оскільки дорога додому полягає через Бєлова із досить інтенсивним рухом – то сама її поки що не переходить, чекає нас у школі.

  І що мене щоразу дивує – уже о 17 годині вона лишається одна-однісінька з вчителькою! І так не лише у нашому класі. Коли о 17.20 я влітаю до школи, там уже нікого немає, крім прибиральниці.

  Щоразу мені співчувають – ой-ой, як же важко, що вам доводиться ТАК довго працювати!

  Даруйте, але куди ж менше?

  Ну, припустимо, третина дітей може розходитися додому сама (дорогу переходити не треба). Ще третину – забирають бабусі-дідусі.

  Але інші? Де можна працювати до 15, максимум до 16 години? На базарі? Чи сидіти вдома?
    ...

  Метки: школа, робота
 • Блог nikokoЯкщо керівництво переводить Вас тимчасово на іншу посаду, то треба очікувати, що... 0'R

  nikoko 3 12901

  В житті трапляється дуже багато різних казусів. Прагнення нормальної людини не потрапляти в такі ситуації - цілком очевидні. Пропоную на розгляд оглядачів подивитись під кутом зору "вільного спостерігача" на цілком невинну але повчальну історію трудових взаємовідносин між керівництвом та працівником!

  Тож, уявімо на деякий час собі ситуацію:

  Ви працюєте, як основний працівник в компанії "К" на посаді менеджера з продажів, згідно з строковим трудовим договором (тобто офіційно по КЗпП). Вас практично все влаштовує на роботі, окрім можливо ЗП.

  В цій компанії йде у декретну відпустку та відпустку по догляду за дитиною до досянгнення нею віку 3-х років (далі - відпустка) інший працівник , наприклад - старший менеджер з продажів. І саме в цей час керівництво пропонує Вам обійняти цю посаду, мотивуючи вас професійним зростанням, збільшенням посадового окладу тощо. 
  Ви, як   ...

 • фотоблогРобота тільки за гроші? Чи за ентузіазм? 0'R

  zip-cn25 6 2514

  Нещодавно прочитав серію статей російського анархо-журналіста Влада Тупікіна „Радио Анархия”. (ru.indymedia.org/newswire/display/21277/index.php)

  Однією з найцікавіших тем для мене стала „робота в суспільстві без грошей”. За твердженнями Влада, якщо прибрати гроші і владу з суспільства, то люди будуть працювати через ентузіазм, а не через вигоду. Це, на його думку, призведе до більшого бажання праці і до її більшої ефективності.

  Від себе для прикладу: гра в дитинстві, коли ми постійно щось будували. І ще, вам відома одна людська риса – коли трапляється необов”язкова робота, чи просто немає ніяких справ – ми починаємо пребирати все що тільки можна, аби зробити все те, що не примусове.

  ВАШІ ДУМКИ З ЦЬОГО ПРИВОДУ?

    ...

 • Блог kaktusenjaробота копірайтером на радіо 0'R

  kaktusenja 4 4632

  ДІСТАЛА ЗАНУДНА РЕКЛАМА?

  МАЄТЕ ШАНС ЇЇ ЗМІНИТИ!

  Чернігівська Медіа Група оголошує відкритою вакансію копірайтера на радіо в Чернігові.
  Ви маєте бути чоловіком або жінкою у віці 20-35 років, освіченою, комунікабельною людиною й бездоганно володіти українською.

  Зарплата залежатиме від Вашої майстерності й активності.

  Надсилайте резюме на адресу radio.cmg@gmail.com
    ...

  Метки: робота