Мобильная версия сайта Главная страница » Блоги » Блог nikoko » Риторика повсякдення: симуляції та агравації політиків

Риторика повсякдення: симуляції та агравації політиків

29 Января 2010 16:46   Просмотров: 3664
Метки: політика, висока і чиста, стабільна, зручна
Що приємно синім, то смерть для сердешних і навпаки.
Хоча для обох: мета і інструменти її досягнення однакові!

Як це не банально: ні 1-й і ні 2-й тур Виборів не дав підстав побачити, щось інакше ніж те, що ми вже бачили кілька років поспіль! Знову фінал і знову два вектори, або перпендекуляри, як кому зручніше, політичних орієнтацій та ідеологій. 

Політична карта України ніяк неможе прийняти одновекторності, бо половина суспільства впевнено тримається своїх політичних симпатій-антипатій. Інша частина або ж намагається, щось змінити і тим самим вишукує нових, ймовірних політичних лідерів, або тікає від самих себе - ігноруючи своє право обирати (хоча це теж право). Це дуже зручно для деяких політиків, ще навіть за часів Кучми намагались досягти такого стану політичної апатії громадян. Однак, пасіонарність суспільства того часу в Україні набула апогею, результат ми всі добре пам"ятаємо!

Вибори кожного разу в Україні ставлять перед суспільством дилему обрати "кращість" із всього того, що вже ми добре знаємо. Однак вони не вирішують поточних питань держави і їх результат скоріше наближає наступну дату змін, перетворень. І тим більше вибори не додають впевненості іміджу країни - неоднаразово репрезентуючи її на дні рейтингів.

Нажаль глобальне нерозуміння всіх проблем, які за собою тягне така політична безвідповідальність всіх інституцій влади, призводить до тотальної соціально-економічної стогнації.
Саме в цьому контексті прикро дивитись на той політичний мезольянс, який влаштовується деякими політиками в намаганні врятувати свої політичні позиції у ВР та економічні інтереси.

В.Литвин, як добрий апаратний працівник, посткучміст, політик з амбіціями, може повторити долю Сан Санича: "Володимир Михайлович - історія такого не пробачає, приклади є, да і Ви самі все прекрасно розумієте"!

Що буде далі... побачимо.
Вже зараз з усього видно, що при Януковичі Президенті дострокові Вибори у ВР питання часу!
Прикро, що громадяни України дають забагато шансів вже відпрацьованим важакам!

"Відмовитись від старого набагато важче, ніж прийняти нове" .... але спробувати завжди можна!
Побачити Януковича або Тимошенко Президентом абсолютно однаково!
Добавить в: