Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Шість громад Чернігівщини розробили стратегії розвитку
Карантин

Шість громад Чернігівщини розробили стратегії розвитку

19 учасників від шести об'єднаних територіальних громад представили Чернігівщину на підсумковій конференції проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування: впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах північної, центральної та західної України».

Про це повідомив керівник Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко. За його словами, проект реалізує Фундація розвитку місцевої демократії (FRDL, Польща) разом з регіональними партнерами в п'яти областях України. На Чернігівщині це Сіверський інститут регіональних досліджень.

Доставка

«Завдяки проекту Бобровицька, Городнянська, Лосинівська, Малодівицька, Плисківська, Семенівська ОТГ розробили концепти своїх стратегій розвитку і саме за методикою, що передбачає участь їх мешканців, – коментує Володимир Бойко.Після доопрацювання тексти підготовлених таким чином документів розглядатимуться сесіями рад».

Моніторинг розробки здійснював Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою.

Віталій Назаренко, тижневик «Чернігівщина» №37 (750), 12 вересня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громади, стратегія розвитку, ОТГ, Володимир Бойко, «Чернігівщина», Віталій Назаренко

Добавить в:


ЦентрКомплект