Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Шість громад Чернігівщини розробили стратегії розвитку


Home net

Шість громад Чернігівщини розробили стратегії розвитку

19 учасників від шести об'єднаних територіальних громад представили Чернігівщину на підсумковій конференції проекту «Підтримка реформи місцевого самоврядування: впровадження партисипативної моделі стратегічного планування в громадах північної, центральної та західної України».

Про це повідомив керівник Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування Володимир Бойко. За його словами, проект реалізує Фундація розвитку місцевої демократії (FRDL, Польща) разом з регіональними партнерами в п'яти областях України. На Чернігівщині це Сіверський інститут регіональних досліджень.


«Завдяки проекту Бобровицька, Городнянська, Лосинівська, Малодівицька, Плисківська, Семенівська ОТГ розробили концепти своїх стратегій розвитку і саме за методикою, що передбачає участь їх мешканців, – коментує Володимир Бойко.Після доопрацювання тексти підготовлених таким чином документів розглядатимуться сесіями рад».

Моніторинг розробки здійснював Чернігівський центр розвитку місцевого самоврядування програми U-LEAD з Європою.

Віталій Назаренко, тижневик «Чернігівщина» №37 (750), 12 вересня 2019 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громади, стратегія розвитку, ОТГ, Володимир Бойко, «Чернігівщина», Віталій Назаренко

Добавить в:


ЦентрКомплект