Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Наталія Березинець власну справу розпочала ще у 18 років

Радио
Радио

Наталія Березинець власну справу розпочала ще у 18 років

Нині молодій підприємиці 32 роки. З них вже п’ятнадцять вона працює в приватному власному бізнесі.— По суті, я почала займатись цим, ще навчаючись у школі. — каже Наталя. — У мами був свій магазин, тож я їй допомагала. А потім і сама почала виготовляти різні ритуальні аксесуари. Так я й зібрала свій перший капітал. Вже тоді в мене не було ані найменшого сумніву в тому, чим я займатимусь у дорослому житті. Тож після школи я стала навчатись в Чернігівському торгово-економічному технікумі за спеціальністю бухгалтер. Навчалась на денній формі, але щодня їздила з Городні в Чернігів, бо одразу після школи на свої зароблені гроші відкрила власний магазин у Солонівці.

Наталя каже, що технікум дав їй відмінну базу знань, потрібних саме для її діяльності. Молода жінка має два червоних дипломи — після закінчення з таким технікуму вона продовжила заочно навчання в Полтавському унівеситеті економіки й торгівлі, який теж закінчила з відзнакою.

— Навчаючись, я одночасно випробувала себе в бізнесі, — розповідає вона. — Батьки активно допомагали. Були магазини у Вокзал—Городні, Пекурівці, Старосіллі, Автуничах та Андріївці. Зараз з сільських залишився лише в Пекурівці. А всі мої зусилля спрямовуються на «Натусю» — моє власне дітище, яке я створила чотири роки тому.

Городнянцям цей магазин у центрі міста дуже добре знайомий. Помірні ціни, широкий асортимент продуктів на будь-який смак, ввічливі покупці — тут все сприяє тому. Щоб кожен виходив задоволений і не з порожніми руками.

— Мрію про розширення магазину, — каже його власниця.— Але, думаю, ще буде можливим лише через років два. Адже в підприємництв іне все так просто, як здається на перший погляд. Це життя без сну, без вихідних, без відпусток — така собі круговерть. Допоки все не налагодиться до автоматизму. А якщо в тебе ще й двоє маленьких дітей... Я, можна сказати, жодного дня не була в декретній відпустці — прямо з пологового на роботу й навпаки.

У Наталії чоловік і двоє синів восьми та чотирьох років. Лишається загадкою, як вона все встигає і при цьому залишається не тільки успішною, а й вродливою та доглянутою жінкою. Окрім цього, її світ не обмежується кордонами власного бізнесу. Наталії не байдужа доля рідного міста та його людей.

— Я не мрію ні про яке місце у владі, — каже вона. — Якби й довелось там працювати, то лише для того, щоб спробувати щось змінити на краще в нашій країні. Адже сьогодні людина повинна розхраховувати лише сама на себе. І навіть у тих, хто може й хоче розвивати щось для себе й для інших, не завжди вистачає сил, терпіння, підтримки й якогось стартового капіталу. І на місцевому рівні навряд чи можна щось змінити. Єдине, чого мені хотілося б — це щоб на місці була б прийнята якась програма — наприклад, бюджетного кредитування проєктів підприємців-початківців для розвитку бізнесу в сфері виробництва. Думаю, вона багатьом змогла б допомогти знайти своє місце в житті.

Джерело: Новини Городнянщини

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Березинець, Городнянщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект