• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям о людях » Сім нарядів поза чергою за гру в шахи


Талион

Сім нарядів поза чергою за гру в шахи

 

Анатолій Бенедик – один з корифеїв гри у шахи на Городнянщині. У шахи та шашки він грає практично все своє життя, причому всюди – вдома, на роботі, навіть примудрявся грати у автобусі, який сам водив, щоправда не під час руху. І хоч шахи не стали ключовим захопленням його життя, а є лише улюбленим дозвіллям, він є дійсним учасником Городнянського шахового клубу з першого дня його заснування, бере участь у змаганнях, постійно цікавиться новинками картатих полів.Грати у шахи Анатолія Вікторовича навчив батько – Віктор Михайлович. Маючи чималий педагогічний досвід вчителя початкових класів він знав як зацікавити сина, показував цікаві комбінації, а ще, ймовірно, нерідко піддавався малому, щоб збільшити азарт шахіста-початківця. Вже у старших класах Анатолій Бенедик брав участь у районних турнірах і навіть вигравав їх.

Під час служби у війську з-за шахів солдат Бенедик навіть отримав сім нарядів поза чергою.

–  Трапилось це на чергуванні, коли я був днювальним і разом з товаришами аж занадто захопились грою. Раптом голос з-за спини: «Хто днювальний?». Солдати й не помітили, як до них підійшов цілий полковник – заступник начальника частини. Ото і влетіло нам за ту гру, - з посмішкою пригадав захоплений шахіст.

Наступним етапом розвитку Анатолія Вікторовича як шахіста, стала робота майстром виробничого навчання у Городнянському міжрайонному навчально-виробничому комбінаті. Чимало співробітників цієї установи були захопленими шахістами, тож було з ким пограти. Часом вдавалось до двадцяти партій на день зіграти! У цей період Анатолій Бенедик ставав неодноразовим переможцем обласних і Міжнародних змагань, які організовувались між прикордонними районами України, Білорусі та Росії.

– Нині все менше людей захоплюється шахами і це пригнічує. Діти й молодь повністю погрузли у гаджетах, а нас, любителів шахів, стає все менше. Та викручуємося – запрошуємо однодумців з Тупичева, з Чернігова. Нещодавно я для себе відкрив інтерактивні он-лайн турніри на яких можна зіграти з шахістами з усього світу. Тож інтернет може й допомагати розвитку шахів, - підсумував Анатолій Вікторович.

Досвід живих он-лайн турнірів використовує й Городнянський шаховий клуб, який під час карантинних обмежень брав участь у кількох таких змаганнях і, навіть, організував власний турнір. Проте, більшість шахістів надають перевагу живому спілкуванню і реальній грі, коли від інтелектуального напруження, здається, електризується повітря над шаховим столом.

Джерело: Новини Городнянщини

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Бенедик, шахи, Городнянщина

Добавить в:
 
 


Центр Комплект