Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Людям про людей » Бухгалтер - нудна професія? Ні! - вважає Маягозель Завалій

Радио
Радио

Бухгалтер - нудна професія? Ні! - вважає Маягозель Завалій

Без бухгалтерського обліку неможлива робота жодного підприємства, установи або приватного підприємця. Робота бухгалтерів, які своє професіональне свято відзначають 16 липня, багато кому видається сухою, нецікавою та надто відповідальною. Однак наша співрозмовницяі Маягозель Завалій вважає, що її професія не тільки затребувана та потрібна, а й по-своєму творча й цікава.Родом Майя, як її кличуть друзі та знайомі, з Туркменістану. Її батьки переїхали в Україну разом з трьома доньками та сином. Оселились у Володимирівці, що на Городнянщині, де й минули дитячі роки Маягозель, яка тут одразу стала Майєю. Живучи в селі, родина тримала чимале господарство, дорослі працювали в колгоспі «Заповіти Леніна». Найзатребуванішою професією того часу були ветеринари. Мама Тетяна Киличова плекала наді, що Майя вивчиться й стане саме ветлікарем.

— Щоб поступити в технікум, необхідно було отримати направлення, — розповідає сьогодні з усмішкою Маягозель Шамирадівна. — Прийшли ми до голови колгоспу Миколи Петровича, а він і каже: «Куди їй вчитися на ветеринара? Вона он яка маленька, худенька, рученята тендітні». Тож відправили мене вчитися в Сосницький сільськогосподарський технікум на спеціальність бухгалтерський облік та аудит. Одразу після технікуму я працювала у володимирівському колгоспі по спеціальності. Вдалось отримати ще одну освіту на заочній формі навчання у Харківському державному аграрному університеті імені В. Докучаєва. З лютого 2011 року працюю в аптеці «Конвалія». Спочатку як бухгалтер, а тепер займаю посаду директора з обов’язками бухгалтера.


Майя зізнається, що любить свою роботу. Тут працює гарний, злагоджений колектив, який є запорукою гарного настрою. За таких умов працюється легше, а зараз, в час розвитку технологій, ще й вся документація зберігається та передається в електронному вигляді, що значно зменшує труднощі відповідальної бухгалтерської професії.

— У будь-якій роботі треба любити те, що робиш. Не думати, що ти йдеш на каторгу, а навпаки — працювати в своє задоволення. На початку трудової діяльності в мене, звісно, виникали складнощі. Але колеги з досвідом допомагали мені засвоїти нові терміни та навички. Навіть зараз спілкуюсь з бухгалтерами з інших структур щодо роботи, адже часто змінюється трудовий та податкові кодекси, а в нашій професії нема права на помилку, бо це вже адміністративна відповідальність. Для бухгалтера головне — уважність, точність, ретельність та дисциплінованість. І тоді все вдаватиметься.

Чарівна та професійна бухгалтерка Майя вважає, що своїми успіхами на професійній ниві вона завдячує насамперед своїй великій родині, яка завжди є її надійною опорою, та колективу, в якому працює. А ще — сину Євгену, який займає особливе місце в її житті. Юнак навчається на медичному факультеті в Сумському державному університеті, й саме від нього мама отримує найважливішу для неї підтримку й синівське тепло.

Джерело: "Новини Городнянщини"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: бухгалтер, професія, Завалій, Володимирівка

Добавить в:
 
 


Центр Комплект