школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » У Носівській школі на дереві успіху - Джобс, Цукерберг, Тетчер, нардеп Давиденко та голова ОТГ ІгнатченкоУ Носівській школі на дереві успіху - Джобс, Цукерберг, Тетчер, нардеп Давиденко та голова ОТГ Ігнатченко

У Носівській школі №1 з початку нового року з’явилося дерево успіху. На великому і розлогому на всю стіну стовбурі — фотографії знаменитих і відомих людей, наприклад, засновника «Фейсбуку» Марка Цукерберга, засновника компанії «Apple» Стіва Джобса, залізної леді, прем’єр-міністра Великобританії Маргарет Тетчер. А ще — нардепа Валерія Давиденка та його двоюрідного брата Володимира Ігнатченка, голови Носівської об’єднаної територіальної громади. Посередині стовбура напис: «Дерево успіху». А зверху порожній овал, у якому зазначено: «Тут може бути твоє фото».Хто і чому обрав саме цих людей?

— До нового навчального року ми оновлювали школу. Хотіли, щоб було цікаво і незвичайно, оскільки зараз впроваджується нова українська школа, — розповідає 45-річна Світлана Дубовик, директор Носівської школи №1. — Дерево — це моя ідея. Виготовили його з пластику. Потім пофарбували, полакували. Вийшло красиве і об’ємне.

Успішних людей шукала в Інтернеті. Так, на дереві опинились відомі у світі комп’ютерники, політики. Бо успіх асоціюється з грошима. Але хотілось, щоб були люди з різних сфер. Так додалися співачка Джамала та боксер Олександр Усик.

— А двоюрідні брати Давиденко та Ігнатченко?

— Вони брати? Я і не знала, — щиро дивується Світлана Едуардівна. — їх розмістили до дошці як випускників нашої школи, які чогось добились, стали успішними і відомими. Були, звичайно, у нас і інші відомі, наприклад, пов'язані
з космонавтикою. Але їх уже немає серед живих. А мені хотілось розповісти дітям про тих, хто домігся успіху зараз і продовжує працювати.

— Чи не думали розмістити портрети політиків з опозиції?

— Я не брала за основу політичний принцип. Критерій — успішність. Ми і перші уроки провели на цю тему.

— Можливо, це дяка нардепу, наприклад, за подарунки?

— Ні Володимир Ігнатченко, ні Валерій Давиденко про те, що опинились на нашому дереві, навіть не знають.

А нардеп школі нічого не дарував. Та ми й не просили. Навіть на свята не приходив. У листопаді святкуватимемо 150-річний ювілей закладу, то плануємо запросити. Сподіваємось, не відмовить. Тоді й дерево наше побачить.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №40 (1691), 4 жовтня 2018 року

Теги: Носівська школа, дерево успіху, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект