Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Спілка жінок Чернігівщини» святкує 25-річчя
УБП


Home net

«Спілка жінок Чернігівщини» святкує 25-річчя

- Наша організація хоче бачити жінку Чернігівщини вільною,незалежною від обставин життя, рівною у своїх правах з чоловіком, духовно багатою, натхненною для високих злетів, щасливою матір’ю та дружиною, - розповідає незмінна керівниця ГО «Спілка жінок Чернігівщини» Ірина Дорожкіна.Задля цього за ініціативою активних жінок щороку проходять такі дієві заходи: обласні науково-практичні конференції «Жінки Чернігівщини: історія і сучасність»; обласні жіночі форуми; круглі столи, прес-конференції; щорічний ярмарок «Що може жінка» (15 років); міський конкурс «Жінка року» (20 років); обласний конкурс «Жінка року» (10 років); інформаційно-просвітницькі акції «Жінки, знайте свої права!» та «16 днів проти тендерно обумовленого насильства»; тренінги з тендерної освіти.

- Департамент сім’ї, молоді і спорту Чернігівської
ОДА разом з органами місцевого самоврядування та ГО «Спілка жінок Чернігівщини» проводять цілеспрямовану і послідовну роботу для просування та утвердження тендерної рівності, захисту прав жінок, - каже Ірина Дорожкіна. - У тісній співпраці з татами обласного, міського, районних рівнів ми працюємо над виконанням Державші програми «Жінки, мир, безпека», над впровадженням в життя Обласної програми реалізації Концепції державної соціальної Програми Забезпечення рівних грав та можливостей жінок та чоловіків на період до 2021 року».


У ці дні міські і районні організації спілки реалізують проект: «Активна жінка - успішна громада». Представники Президії ГО «Спілка жінок Чернігівщини» побували в сб’єднаних територіальних громадах і працюють над створенням жіночого активу.

- Наші спільні зусилля спрямовані на подолання тендерного насильства, на недопущення дискримінації за ознакою статі, - наголошує Ірина Дорожкіна. - Ми прагнемо забезпечити рівну участь жінок і чоловіків у прийнятті суспільно-корисних рішень, адже наша мета - розбудова гармонійного, гендерно збалансованого суспільства.

Важливим напрямком діяльності ГО «Спілка жінок Чернігівщини» залишається підтримка жінок-підприємниць. Для цього створені окремі підрозділи: Асоціація майстринь і Асоціація підприємниць.

У співпраці з ОДА, міською радою проводяться семінари, тренінги, конференції, ярмарки для розвитку жіночого підприємництва. Ще один нагальний напрямок - залучення жінок до політичної діяльності, їх просування в депутатський корпус. Ці теми жінки обговорюватимуть 4 жовтня на своєму Форумі, що відбудеться з нагоди 25-річчя ГО «Спілка жінок Чернігівщини» в нашому обласному центрі.

Вікторія Сидорова, «Деснянка» №39 (724) від 4 жовтня 2018

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ГО «Спілка жінок Чернігівщини», ювілей, Вікторія Сидорова, «Деснянка»

Добавить в:


ЦентрКомплект