Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Сімох злодіїв у законі затримала поліція у Ріпкинському районі


Сімох злодіїв у законі затримала поліція у Ріпкинському районі

19 вересня бійці поліцейського спецпідрозділу «КОРД» на трасі поблизу пункту тимчасового перебування іноземців-нелегалів у селі Розсудів Ріпкинського району провели сплановану спецоперацію. Зупинили три автомобілі і затримали сімох кримінальних авторитетів — п’ятьох українців та двох вихідців з Кавказу.


Гела Тбіліський

Вони їхали на зустріч зі злодієм в законі, який утримується в Розсудові. При перевірці в одного із затриманих знайшли наркотики, їх відправили на експертизу. Всіх перевірили і відпустили. Адже пред’явити нічого. Спецоперація — превентивний захід, запобігання кримінальній нараді і злочинним планам.

Такі затримання час від часу відбуваються в різних регіонах України.

Нещодавно міністр внутрішніх справ Арсен Аваков заявив, що в Україні на сьогодні діє від 80 до 100 злодіїв у законі. 70 відсотків угонів автомобілів, 60 відсотків квартирних крадіжок, замовні убивства координуються такими кримінальними авторитетами.


Хто ця сімка — таємниця за сімома замками. А от той, до кого їхали гості (утриманці центру не мають права виходити за його огорожу, проте їх може провідувати будь-хто), — 52-річний Гела Джоджуа (Гела Тбіліський). У злочинному світі він зумів здобути авторитет, був «коронований» в Москві у 1996 році. Це свідчить про високу «кваліфікацію».

Торік його затримали в Києві, під час ділової зустрічі в ресторані. За інформацією правоохоронців, він контролював два напрямки: крадіжки з автомобілів і угони машин.

У центрі перебуває вже більше дев’яти місяців. Суди продовжують йому строки тримання, доки посольство не підтвердить депортацію.

* * *

«Злодій у законі» — титул деяких членів злочинного світу, які належать до еліти і мають величезний авторитет. Отримують звання за процедурою — «коронування».

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №39 (1690), 27 вересня 2018 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гела Тбіліський, злодії у законі, Ріпкинський район, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:


ЦентрКомплект