Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Українська горілка зникне, якщо уряд не почує людей

Українська горілка зникне, якщо уряд не почує людей

14 червня працівники всіх українських спиртозаводів, які входять до складу державного підприємства «Укрспирт», розпочали безстроковий протест. Масові акції з перекриттям руху на автошляхах відбулися у понад десяти областях. На Чернігівщині, зокрема, на київську трасу в Кіптях вийшли понад сто заводчан.Ініціатори – профспілка – таким чином намагаються привернути увагу до проблеми, нерозв’язання якої, на їхнє переконання, загрожує значними втратами: для понад 5 тисяч працівників – втратою роботи, для держави – прибутків і контролю за якістю спирту, для світу в цілому – втратою української горілки як явища.

Вимога до влади – не допустити знищення спиртової галузі України.

Спиртовики України переконані в тому, що державне підприємство «Укрспирт» хочуть довести до банкрутства і підвести під приховану приватизацію.

Станом на сьогодні, за ініціативи Державної фіскальна служби, заблоковано всі банківські рахунки держпідприємства. А виконавча служба намагається стягнути понад 186 мільйонів гривень «штрафу», не зважаючи на те, що рішення, за яким було накладено стягнення – скасоване в суді.

Детально про схему знищення підприємства розповів на нещодавній прес-конференції в Києві голова об’єднаної організації профспілки АПК ДП «Укрспирт» Віталій Сосницький.

Відтак профспілка ДП «Укрспирт» вирішила і розпочала #страйк.

І на Чернігівщині також. До протестів долучилися працівники філій державного підприємства, які працюють у регіоні. Близько сотні працівників трьох підрозділів ДП «Укрспирт» в області (Чемерське, Ковальовське та Новоборовицьке) тимчасово перекрили рух на автошляху міжнародного значення Київ – Чернігів – Нові Яриловичі.

Акція мала попереджувальний характер. Проте у разі, якщо вимоги трудових колективів не будуть почуті, працівники обіцяють блокувати урядовий квартал уже наступного тижня.
Детальніше – у відео:

Сюжет телеканалу «Дитинець»UA: ЧернігівАсоціація регіональних ЗМІ / Час Чернігівський

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.


Теги: спиртзавод, страйк, ДП «Укрспирт», перекриття дороги

Добавить в: