Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Щоб замовити довідку про несудимість і зареєструвати авто, не обов'язково їхати до міста

Щоб замовити довідку про несудимість і зареєструвати авто, не обов'язково їхати до міста

21 лютого і 1 березня спецмашина мобільного сервісного центру МВС виїздила до села Іванівна Чернігівського району і райцентру Куликівка. А може приїхати в будь-який населений пункт області.Це нововведення зроблено для зручності громадян, щоб державний сервіс ставав ближчим. Спеціалісти мобільного центру надають на місцях такі послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна водійських прав, видача міжнародного посвідчення водія, прийом запитів на отримання довідки про відсутність судимостей.

У спецавтомобілі є відповідне обладнання, щоб зв’язатися з базами, і принтер з ксероксом для друку посвідчення водія та технічного паспорта. Також на місці можна зробити фото для прав. Раніше ці та інші послуги можна замовити і отримати тільки у чотирьох установах області. У територіальних сервісних центрах у Мені, Прилуках і Ніжині та в Регіональному у Чернігові.

— Що ж потрібно, аби сервісний центр приїхав до сільради?

— Для початку потрібна зацікавленість керівників органів місцевого самоврядування. Для цього проводимо робочі зустрічі з головами, потім підписуємо договір про співпрацю. Для роботи мобільного центру необхідні: резервне підключення до електроенергії та Інтернету, наявність банківського відділення для оплати послуг, наявність майданчика для МСЦ та огляду транспортних засобів, — пояснює 43-річний Андрій Кордик, в. о. начальника Регіонального сервісного центру МВС в Чернігівській області. — Потім окремо з кожним головою погоджується дата можливого виїзду. Проводиться інформування населення та збір заявок. Якщо є десять і більше заявок, МСЦ може вирушати до населеного пункту. Заявки керівників органів місцевого самоврядування можна як приносити до Регіонального сервісного центру, так і надсилати поштою на адресу: 14013, м. Чернігів, вулиця Шевченка, 26. Або на електронну: info_chn@hsc.gov.ua.

— Андрію Вікторовичу, чи потрібно людям збирати документи?

— Як і при зверненні до стаціонарних МСЦ, необхідно мати пакет документів залежно від послуги, яку вони хочуть отримати. Так, наприклад, щоб обміняти посвідчення старого зразка на нове, необхідно мати з собою старі «права», паспорт, ідентифікаційний код, дійсну медичну довідку.

— За виїзд МСЦ до райцентру чи села людям треба платити?


— Діяльність МСЦ фінансується з державного бюджету. Кошти за надання послуг перераховуються до бюджету місцевого самоврядування. Люди платять лише за отримані послуги.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Теги: сервісний центр МВС, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект