Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Угода з лікарем: потрібні комп'ютер, Інтернет, програма. І пацієнт

Угода з лікарем: потрібні комп'ютер, Інтернет, програма. І пацієнт

У кінці лютого у селі Волинка Сосницького району для амбулаторії встановили антену. Прийматиме Інтернет. Щоб лікар зміг укладати угоди з пацієнтом. Планується, що до 1 липня кожен пацієнт вибере сімейного лікаря. Підпише з ним декларацію.Для цього потрібні комп’ютер, Інтернет, спеціальна програма. Вона з’єднуватиме з Києвом. Таким чином гроші мають піти за пацієнтом.

— Орендарі землі дали на антену 1400 гривень, — говорить сімейний лікар Волинківської амбулаторії 50-річна Олена Власенко. Обслуговує Волинку, Вільшане, Полісся, Лави. — Ноутбук ще у січні видала сестра-господарка у Центрі первинної медико-санітарної допомоги. Видали також принтер, не новий. Принтер потрібен, щоб роздрукувати угоди. Паперовий екземпляр — пацієнту. Електронний, по спеціальній програмі, — на Міністерство охорони здоров’я.

— Запитують люди, чи можна з вами як із сімейним лікарем підписати договір?

— У бланочні, організаційні проблеми мало вдаються. Більше ліками цікавляться. Тим, що у Сосниці окуліста нема, треба їхати у Мену або у Корюківку.

— Ви сімейний лікар на чотири села. Якщо з вами укладуть угоди всі пацієнти, збільшиться зарплата?

— Критично на це дивлюся.

Тамара Кравченко, тижневик «Вісник Ч» №10 (1661), 8 березня 2018 року

Теги: Сосницький район, пацієнь, угода з лікарем, «Вісник Ч», Тамара Кравченко

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект