Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Влада в Індії. Проходить обстеження. Лікарі хочуть залишити рідні легені

Влада в Індії. Проходить обстеження. Лікарі хочуть залишити рідні легені

23-річна Влада Ющенко разом з 54-річною мамою Світланою Миколаївною 27 січня полетіли до Індії. Під час перельоту дівчині стало погано. З аеропорту «швидка» повезла до реанімації.

— Зараз уже все в порядку, — заспокоює Влада. Спілкуємося через соцмережі. — Грошей, 10 тисяч доларів, до вильоту назбирали. Дякую «Віснику», читачам «Вісника» і всім, хто нам з мамою допомагав. Переліт мені дався складнувато. Стало погано. Прямо з аеропорту «швидка» повезла до реанімації. Та через декілька годин перевели в звичайну палату.


Світлана і Влада Ющенко в аеропорту в Борисполі

У лікарні була чотири дні. Зараз нас з мамою перевели на квартиру при госпіталі. За неї платимо 50 відсотків вартості. Скільки обійдеться житло, ще не знаємо. Рахунок буде у кінці місяця. Ціна коливається від 35 до 45 тисяч рупій. Це приблизно 550-700 доларів.

Уже здала аналізи крові, сечі. На кількість білків у крові. Інші тести.

— Які умови в індійській клініці?

— Чесно кажучи, здивована. Трошки бруднувато. Через вікно нічого не видно. Обладнання старе. Але працює. Палата невелика, десь 13 квадратних метрів. А от годують добре. Є меню для пацієнтів. Приносять кожного дня, я вибираю, що мені хочеться. Страви вегетаріанські. Все без м’яса. Гречки немає. В основному рис, кукурудзяні пластівці. Йогурти, соки. Куштували вегетаріанську піцу, смачна.

— Які прогнози лікарів?

— Головний лікар обстежив, глянув аналізи і сказав, що є великі шанси врятувати легені і не робити їх пересадку. Призначив препарат, що збиває тиск у легенях. Його треба приймати два-три місяці. Далі будуть дивитися, як себе поводить організм, вирішувати, що робити.


Літак, на якому Влада летіла до Індії

Два місяці всі небайдужі збирали Владі гроші. Потрібно було 10 тисяч доларів. Ці кошти — гарантія того, що Владі буде на що жити в Індії. На комплексну пересадку легенів і серця держава виділила 155 тисяч доларів.

Юлія Семенець, тижневик «Вісник Ч» №6 (1657), 8 лютого 2018 року

Теги: Влада Ющенко, Індія, пересадка серця, легені, «Вісник Ч», Юлія Семенець

Добавить в:
Армения

Стомат Гарант

ЦентрКомплект