Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » На базарі популярні «конвертики», в Інтернеті – «бороди»

На базарі популярні «конвертики», в Інтернеті – «бороди»

Голова — найважливіший чоловічий орган. У шапці взимку тепло, не мерзнуть вуха. Які шапки продаються на базарі, а які — в Інтернеті?

На Ніжинському міському базарі на одному з прилавків око падає на шапки з «конвертиком». Верхня частина шапки загинається назад та пристібається на потилиці шкірзамом. Фірми різні, наприклад, «Атіс». У них трохи стрейчу. Є бавовняні, є тепліші — з вовни та акрилу.

Поряд з конвертиками красуються «шапки-презервативи». На них, кажуть продавці, більший попит, просто «завались». Та якість, за словами покупців, не дуже — кожного року треба нову. Китай. Шапка швидко кошлатиться. Ходові кольори — темно-синій та чорний. Трохи менше сірих, у стрічечку. Зустрічаються зелені люмінесцентні, ще рідше — шапки з новорічними візерунками.

В’язані напівшерстяні шапки (п’ятдесят відсотків вовни — п’ятдесят акрилу) також мають попит. Якщо всередині ще й флісова підкладка, за словами продавців, — це взагалі казка.

На такі шапки готуйте 95-150 гривень.

— Навіть подвійне плетіння — це не так добре, як в’язана в один шар шапка з флісом. Фліска — найкраща! Вона приємна до голови, та й вітер таку шапку не продуває. Хлопці часто обирають шапки з балабончиками та вушками. Шапку з балабончиками можна купити за 100 гривень. За 220 — з вушками, — розповідає приватний підприємець Володимир Сердюк. — А ще в цьому році модні шапки-лопати. Серед школярів та студентів. Називається так, бо ця шапка (у складеному вигляді) нагадує саме лопату.


Микола Яременко продає шапки на Ніжинському базарі

— Рекомендую шапки фірми Ellan. Я їх закуповую за долари, — хвалиться своїм товаром 62-річний Микола Яременко. — Класний товар! Вовна та акрил, не катається, не лізе, не змінює форму.

На голові самого Миколи хутряна шапка. Такі він також продає. Є шапки з норки по дві тисячі гривень, є з єнота — по 1500.

— Я хутряні шапки колись сам шив. Ще з 1985 року. Було у нас міні-виробництво. Вже років десять нічого не шию. Немає сенсу це робити, адже коли долар виріс, шапки з натурального хутра стали непопулярні.

— Може, то не долар винен, а потепління?

— Думаю, долар все одно причетний.

Хоча на прилавку у Миколи є і шапки-ушанки, боярки, кубанки, солдатки та навіть капелюхи, в’язані шапки-сезонки, за його словами, все одно йдуть набагато краще.

— Хочу таку шапку, як шарф, називається «шапка-хомут», — каже студент Олександр Федченко. — Таких чоловічих на ринку не бачив, лише жіночі. Шукав скрізь — немає, може вашу позичите? — звертається до мене.
Значно більший вибір шапок в Інтернеті. До наших ринків, зокрема Ніжинського, такі ще не «докотилися». Чоловічі шапки з шарфами та вушками у вигляді котиків, шапки-скафандри, шапки з «бородою», що пристібається.

Шапку-вушанку в Інтернеті можна купити за 1550 гривень.

Простенькі з балабоном, під фірму «Адідас», — близько 150 гривень.

Є шапки з козирками. Такі теж коштують трохи більше сотні.

Матеріали різні. Зазвичай це «мікс» із двох або трьох.

Найпопулярнішими в цьому сезоні в Інтернеті є шапки-«бороди». В’язані кольорові шапочки з акрилу та вовни зроблені здебільшого в Китаї. До звичайної в’язаної шапочки пристібається в’язана «борода» з діркою для рота. Здалека така шапка схожа на намордник. У ній можна їсти, розмовляти надворі, не знімаючи «бороду» і не мерзнучи. На сайті таку шапку можна замовити за 280 гривень. Доставка безкоштовна.

Популярні в Інтернеті і шапки-лопати, їх вартість доходить до 250 гривень. Схожі на них шапки-панчохи. Ціна майже така ж. Але вони трохи довші за шапки-лопати.

У віртуальному магазині є і шапки-балаклави. З усього вашого лиця видно лише очі. Ще їх називають «шапка-шкарпетка». Шарф під таку шапку також не потрібен. Ціни на шапки-балаклави немалі. Виробництва Німеччини — під тисячу гривень. Зате балаклава захищає від вітру. В ділянці носа та рота у такій шапці — фліс, щоб краще дихалось.

Аліна Сіренко, тижневик «Вісник Ч» №1 (1652), 4 січень 2018 року

Теги: шапки, чоловічі шапки, Ніжинський базар, «Вісник Ч», Аліна Сіренко

Добавить в:
Армения

СтоматГарант

ЦентрКомплект