Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Віктор Кузуб: «Яка сфера впливу в РДА? Це старий режим»
Доставка

Віктор Кузуб: «Яка сфера впливу в РДА? Це старий режим»

На початку грудня в.о. голови Коропської районної державної адміністрації 33-річний Віктор Кузуб в ефірі «Громадського радіо» в Києві заявив, що РДА (районні державні адміністрації), де він, до речі, працює, не потрібні.Віктор Кузуб — АТОшник. До війни працював у РДА близько 5 років: від спеціаліста 1-ї категорії дійшов до завідувача сектора з надання адмінпослуг; завідувачем сектора по роботі оборонної, мобілізаційної та по роботі з правоохоронними органами; далі — в Міністерстві молоді та спорту, у відділі національно-патріотичного виховання.

На запитання журналіста в студії, чи змінилося його уявлення про державну службу, коли прийшов у РДА, відповів: «Звичайно, я зрозумів, що треба брати на себе всю повноту відповідальності і наполегливо працювати, досягати поставленої мети, працювати не лише для себе, а для людей, і розвивати район. Ми йдемо в європейському напрямі розвитку, ми децентралізуємо владу. Є об’єднані територіальні громади. У райдержадміністрації вже дуже мало функцій впливу на території. ОТГ лише починають свою роботу. В майбутньому хотів би працювати в ОТГ. Я б уже закрив райдержадміністрацію, бо вона не потрібна. Це | старий режим».

Зателефонувала Віктору Миколайовичу через тиждень після заяви. Чи не відмовився чиновник від своїх слів?

— Чи були для вас якісь наслідки цієї заяви? Можливо, негативні? «Догана зверху», з ОДА чи вище?

— У нас демократичне суспільство. Звісно, нічого такого, негативного, не було. Ви що? Принаймні на сьогодні. Ніхто не погрожував.

Доставка

Я був долучений до проекту «За ветеранів до влади». Коли був у Києві, запросили на «Громадське радіо». Сказав там свою думку.

— Але ж ви самі працюєте в РДА. Якщо вона не потрібна, виходить, і ваша посада теж. Як то кажуть, самі собі риєте яму або пиляєте гілку, на якій сидите.

— Ви вважаєте, що я сам на себе говорю, і це не логічно? Але ж ми всі хочемо, щоб Україна жила нормально. Я як

І активна молода людина, і тим більше керівник району, повинен перш за все думати про те, щоб громадяни району жили нормально. А не те, на якому стільці я сиджу.

При реалізації реформи децентралізації важливість РДА відпадає. Коли вже створена громада, тим більше, якщо до неї увійшов районний центр, яка сфера впливу тоді у РДА?

Я у РДА на цій позиції з червня. Можливо, якби пропрацював 10 років, то нічого б уже не хотів, до всього звик, просто тихо ходив би на роботу і вважав, що все добре. Але я пришов до влади не для того, щоб, вибачте, протирати штани.

Аліна Сіренко, тижневик «Вісник Ч» №50 (1649), 14 грудня 2017 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Коропська РДА, Віктор Кузуб, «Вісник Ч», Аліна Сіренко

Добавить в:


ЦентрКомплект