чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-автоУгонщика головбух спіймала сама

— У неділю, 22 жовтня, близько шостої години вечора я залишила свій «ВАЗ-2109» під двором з ключами у замку запалення. Ворота були відчинені. У дворі ходила старша донька. Я взяла службовий «Ланос» і поїхала до магазину, — розповідає 42-річна Валентина Доценко, головний бухгалтер ТОВ «Козацьке» з села Новий Биків Бобровицького району. — Не було мене хвилин сім. Під’їжджаю до двору, а моя «дев’ятка» від’їжджає. Спочатку я подумала, що старша донька взяла авто. Я вчу її їздити. Та без мене вона за кермо не сідає.У цей час мене під двором в іншому авто чекали люди у справі. Я погналася на «Ланосі» за своєю «дев’яткою», і вони за мною поїхали. Кілометрів шість доганяла, сигналила. Вже у селі Петрівка неподалік сільради настигла. Зупинила. Це ж добре, що він нікого не збив. Не дай Бог, дитина під колеса потрапила б. Машина — то таке, залізо, а життя безцінне.

— Валентино Володимирівно, хто і чому угнав ваше авто?

— Однокласник молодшої доньки. Коля Костенко. Йому 18 з половиною років. Чому, він толком пояснити не міг. Прикидався дурником. Хлопці, котрі їхали за мною, витягли його з машини, тоді у нього випав пістолет. Уже потім, як роздивилися, з’ясувалося — не бойовий. Та ми ж не знали...

Я зателефонувала бабусі Колі. Кажу, так і так. Що робити? Вона відповіла: раз таке діло, викликай поліцію. Я і викликала. Приїхали, опитали мене, хлопців, свідків. Забрали його. Вранці люди мені кажуть: ходить Коля по Новому Бикову, золотий перстень продає. Поїхала, зловила його. Кажу: «Будеш тікати — гірше буде». Люди проходять, все бачать. Перстень той був у нього на пальці. Ще й витяг з кишені дві сережки з биркою. Я знову викликала поліцію — забрали його. Ввечері чую: Коля у Петрівці вже у когось велосипед поцупив.

— Валентино Володимирівно, люди кажуть, вас би начальником поліції призначити. Всіх злочинців би переловили. Що думаєте?


— Ну, не знаю.

— До речі, яка у вас освіта?

— Закінчила Чернігівський юридичний технікум за спеціальністю юрист і Національний університет біоресурсівта природокористування за спеціальністю економіка підприємства.

— Усі епізоди задокументовані. Нині ми чекаємо на висновок експертів по вартості автомобіля, — сказав Тарас Фаста, начальник Бобровицького відділення поліції. — Збираємо доказову базу, щоб направити матеріали у прокуратуру для погодження підозри. В даному випадку ми можемо затримати лише на кілька годин. Для обрання запобіжного заходу суду потрібні документи і факти. Думаю, цій людині треба призначити ще й психіатричну експертизу. Я з ним розмовляв. Є сумніви щодо його стану здоров’я. Тримаю справу на контролі

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №43 (1642), 26 жовтня 2017 року

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: угон авто, Бобровицький район, Валентина Доценко, «Вісник Ч», Валентина Остерська

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект