школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
школа Оптима
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » «Уже б і до Бога написали. Так не маємо зв'язку»«Уже б і до Бога написали. Так не маємо зв'язку»

У минулий вівторок, 27 червня, до Гнідинського газопереробного заводу практично перестала надходити сировина. Днем раніше, 26 червня, у родовищ, звідки до Гнідинців надходять нафта та газ, закінчилася 20-річна ліцензія. Її мали б поновити уже наступного дня. Та процес затримався.Гнідинський газопереробний завод — структурна одиниця ПАТ «Укрнафта».

На підприємстві працює 933 чоловіки. Це люди з Варвинського та частково з Прилуцького районів. Зараз завод працює, так би мовити, на холостому ходу. Якщо стане — половину колективу доведеться звільнити. Та поки що люди ходять на роботу.

Місцеві згадують, що у дев’яності Гнідинці називали Кувейтом (країна у південно-західній Азії, дуже багата, де видобувають нафту). Через те, що, навіть коли по всій країні не платили зарплат, тут працівники гроші отримували стабільно, та ще й досить непогані.

До того ж зупинка заводу — це значні втрати в бюджетах усіх рівнів. У минулому році підприємство сплатило податків майже 26 мільйонів гривень.

— Куди ми тільки не зверталися, — говорить Микола Дядик, керівник Гнідинського газопереробного заводу. — Листи писали і на районну, і на обласну адміністрації та ради, Президенту, Прем’єру, міністру палива та енергетики, нардепам, зокрема, Олександру Кодолі. Уже не знаємо, кому писати, хіба до Бога — так нема зв’язку.

Питання мало вирішитись на засіданні Кабміну у середу, 5 липня. А поки люди ходять на роботу. І сподіваються, що працюватимуть, як і завод, далі.

Марина Забіян, тижневик «Вісник Ч» №27 (1626), 6 липня 2017 року

Теги: Гнідинський газопереробний завод, «Вісник Ч», Марина Забіян

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект