чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
чернигов-авто
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Город и регион » Мільярдер Андрій Веревський купив «Дружбу-Нову»Мільярдер Андрій Веревський купив «Дружбу-Нову»

Андрій Веревський: "З'їздити на Чернігівщину? Чи хай живуть?" :)
Цей мільярдер, Андрій Веревський, тепер має стосунок до Чернігівщини. Агрохолдинг «Кернел» купив TOB «Дружба-Нова», зареєстроване у Варві на Чернігівщині. Андрій Веревський — власник «Кернелу».

Чи буде він їздити на колегії в обласну адміністрацію? Туди запрошують усіх керівників. Що робитимуть в ОДА, якщо раптом Веревський приїде? Винесуть хліб-сіль? Чи перекажуть, що нікого нема на місці? З одного боку, мільярдер, може побудувати школу чи лікарню — треба запрошувати. З іншого, як хтось йому не сподобається,.може посприяти щодо відставки, скаламутить воду у нашому ставку. Такі здоровезні риби у нас ще не плавали. А якщо й плавали, то недовго.

Отож чиновникам від Веревського і надія, і страх, і головний біль.

Директор TOB «Дружба-Нова» Сергій Гайдай довго не зізнавався про угоду з «Кернелом». Казав, що це все плітки. Поки «Кернел» сам не оприлюднив правду.

Чи залишиться Сергій Гайдай генеральним директором? Кажуть, зараз він отримав статус виконавчого директора.

«Кернел» придбав 80 відсотків акцій «Дружби-Нової». Стверджують, що свою долю продав один з власників. Дмитро Сандлер. А у Сергія Гайдая акції залишились. Чи надовго?

Веревський заплатив за «Дружбу-Нову» 68 мільйонів доларів. Поточний борг «Дружби-Нової», повідомляють джерела, становить 101 мільйон доларів.

«Дружба-Нова»— це 110 тисяч гектарів земель. «Кернел» вирощує соняшник, робить олію «Щедрий дар», «Стожар», «Чумак. Золота».

Досьє:

Андрій Веревський: Статки: $1035 млн. Голова спостережної ради, генеральний директор, агро-холдинг Kernel
Вік: 38
Сфера інтересів: АПК
Місце народження: місто Полтава
Освіта: Полтавський інженерно-будівельний інститут (1992)
Сімейний стан: одружений
(Інформація ділового видання «Форбс-Україна»)

Ольга Макуха, тижневик «Вісник Ч» №16 (1406)

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Веревський, TOB «Дружба-Нова», «Вісник Ч», Ольга Макуха

Добавить в:
АрменияЦентрКомплект