Качинівські пастухи відпочивають серед поля на дивані
На м'яких меблях відпочивають не тільки вдома. Диван біля села Кучинівка Щорського району стоїть просто неба. На пасовищі. Кучинівські пастухи витягли меблі зі смітника, що неподалік.
— Усі пастухи на цьому дивані відпочивають, як скот пасуть. Диван викинула сім'я Сергієнків, — каже місцева жителька Людмила Петрик.
— Років два тому купили Сергієнки новий диван. Старий вивезли на смітник, — підтверджує Тетяна Мила.
Пастухи перенесли його у тінь, під грушу. Попідкладали, щоб стояв рівно.
— Наклали у мішок тирси. І на диван. Щоб м'якше було під п'яту точку, — поясняє Тетяна Мила. — Жарко було — ми сиділи на дивані у тіньочку, корівки поряд — зручно.
— Диван дерев'яний. Оббитий трошки. Пасемо корів — на дивані можемо посидіти, пообідати, — розповідає сусідка Петра Сергієнка Надія Сівченко.
У Кучинівці корів пасуть по черзі.
Аліна Сіренко, тижневик «Вісник Ч» №35 (1289)
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: пастухи, корови, Аліна Сіренко




