16-річний контрабандист віз на поминки 60 літрів спирту
На Чернігівщині затримали 16-річного контрабандиста, який перевозив з Росії спирт. Наряд відділу «Семенівка» побачив мотоцикл «МТ» з картонною коробкою на місці коляски, який їхав з сусідньої країни. Вимогу прикордонників зупинитися мотоцикліст не виконав, а, додавши швидкості, почав тікати. Після того, як за його спиною пролунало кілька попереджувальних пострілів, порушник злякався, кинув свій транспортний засіб та побіг у ліс. Правоохоронці знайшли втікача за 200 метрів від села Карповичі.
Затриманий документів не мав та назвався 16-річним місцевим жителем. Він зізнався, що незаконно перетнув кордон з Росії, звідки віз 60 літрів спирту, розлитого у п’ятилітрові пластикові банки. З його слів, увесь спирт був придбаний для поминок родички.
Наразі молодика та мотоцикл з контрабандним спиртом доставили у прикордонний підрозділ, обставини правопорушення з’ясовуються.
Державна прикордонна служба України
Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш
Telegram.
Теги: контрабанда, поминки, спирт




