Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові начальнику управління ЖКГ обрали запобіжний захід

У Чернігові начальнику управління ЖКГ обрали запобіжний захід

 

Новозаводський районний суд Чернігова 16 лютого обрав запобіжний захід начальнику управління ЖКГ Ярославу Куцу у вигляді нічного домашнього арешту з 21:00 до 07:00.Підозру у службовій недбалості від правоохоронців Ярослав Куц отримав 14 лютого. Запобіжний захід мали обрати 15 лютого. Справа стосується збитків, завданих бюджету на майже 7,9 мільйона гривень. Йдеться про закупівлю комунальним підприємством "АТП-2528" техніки білоруського виробництва влітку 2022 року за завищеними цінами.

Сам Куц на засіданні сказав, що підозру вважає необґрунтованою, адже в його посадовій інструкції не передбачено, що він має контролювати діяльність підприємства, у якого є свій керівник.


"Мені складно сказати, з чого така виникла логіка. Виходить таким чином, що будь-яке порушення, яке зробило комунальне підприємство будь-яке, автоматично в цьому моя провина. Я не можу нести відповідальність за дії посадової особи. Я його не спонукав, я йому не казав. В чому я незадовільно виконав свою роботу? Тим більше вони оголосили тендер, це прозоро".
Зі слів прокурора Володимира Коваля, до обов’язків Ярослава Куца входить забезпечення ефективного і цільового використання бюджетних коштів:

"Куц підозрюється в тому, що не перевірив інформацію про технічні характеристики транспортних засобів, які планували закуповувати підконтрольним підприємством за бюджетні кошти, не встановив ціну аналогічних транспортних засобів на ринку, не організував роботу таким чином, щоб підпорядковані працівники перевірили дану інформацію".
Захисник Куца Олександр Шевченко просив обрати запобіжний захід, щоб це було особисте зобов’язання з можливістю пересуватися без дозволу територією Чернігівської й Київської областей та Києвом.

Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: суд, Куц, запобіжний, захід

Добавить в: