Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Начальнику міського управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярославу Куцу Нацполіція вручила підозру

Начальнику міського управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярославу Куцу Нацполіція вручила підозру

 

Співробітники департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції України вручили підозру начальнику міського управління ЖКГ Чернігівської міськради Ярославу Куцу. Про це повідомляє пресслужба міськради у своєму Telegram-каналі."Міська рада готова сприяти слідству. Сподіваємось на його об‘єктивність та неупередженість"
, — йдеться у повідомленні.

У коментарі "Суспільне Чернігів" Ярослав Куц повідомив, що отримав підозру у службовій недбалості від правоохоронців за містом, коли був на лікарняному і відпочивав. Також, за його словами, кримінальна справа стосується закупівлі техніки КП "АТП-2528".

"Вчора (14 лютого, — ред.), у День закоханих, були обшуки в управлінні житлово-комунального господарства і в мене вдома. Я був за містом на лікарняному, є в мене певні проблеми зі здоров'ям. Я був за місто, відпочивав. Я ж можу собі дозволити, згідно з законом, нічого не порушував. До мене приїхали за місто слідчий, прокурор, вручили мені підозру, я її підписав. Зараз я в Чернігові, тільки що телефонував слідчий. В нього до мене є питання процесуальної дії. Це стандартний процес. У мене це перша підозра. Мені не багато, не мало — 55 років. Я буду захищатись через суди й адвокатів", - сказав Куц.

Про суть кримінальної справи, в рамках якої Куцу вручили підозру у службовій недбалості, він прокоментував так:

"Я не знаю, що я можу говорити, що я не можу говорити. Триває процес, кримінальна справа. Але так, є факт, мені вручена підозра. Це пов'язане із закупівлями, які проводила КП "АТП-2528". До речі, до цих процесів я взагалі не маю ніякого стосунку. Виконував я все на рішення міської ради й виконавчого комітету. Для мене це якось дивно, але є факт і з цим фактом ми будемо працювати", - додав начальник управління ЖКГ Чернігівської міськради.

Єдиний тендер на закупівлю чотирьох самоскидів для "АТП-2528", про які кажуть правоохоронці, провели у 2022 році. Тоді переможцем визнали ТОВ "Укравтокомплект ЛТД" з пропозицією у 24 900 000 гривень за чотири самоскиди та дві прибиральні машини.
Також Куц вважає, що звинувачення висунули "не тому керівнику, і не тій установі".

"Але я ж не можу коментувати дії прокурора. Він, напевно, мав на це підстави. Я, звичайно, абсолютно з цим не згоден. Я буду захищатись. Звісно, що вже в суді".
За словами Ярослава Куца, він залишатиметься в Чернігові й не збирається нікуди їхати.

"Говорять про домашній арешт (ймовірний запобіжний захід для Куца, — ред.). Чого? Не розумію. Я хочу нагадати, що на початок вторгнення 24 лютого 2022 року, мене не було в країні, я був у відпустці, але одразу ж повернувся. Тому із міста я нікуди не їхав, і не збираюсь їхати. І що б хтось не придумував, повірте мені, ця вся історія має набагато меншу для мене проблему, аніж російський окупант, який стояв на околицях нашого міста два роки тому".
Куц каже, що адвокати будуть просити інший запобіжний захід для нього.

"Звичайно, є якісь свої думки у слідчих. Це все розглядається в суді. Напевно, адвокати будуть просити інше. Не знаю, можливо особисте зобов'язання. Яка ціль цього всього? Я не здивуюся, якщо наступним кроком будуть пропонувати відсторонення від посади. Мені так здається, що основна ідея відсторонити мене від посади. Але це мої приватні думки, на які я маю право".


Джерело: "Суспільне Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підозра, Куц

Добавить в: