Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Лавандове поле біля Прилук перебуває на піку цвітіння (відео)

Лавандове поле біля Прилук перебуває на піку цвітіння (відео)

 

Не потрібно їхати до Франції, аби зробити фотосесію у лавандових полях, є одне таке недалеко від Прилук у селі Сасинівка Пирятинського району (Полтавська область).Власниця лавандового поля пані Олена Ставнича ділиться, найбільша її мрія – закохати людей в лаванду. Адже для неї з колежанкою це не просто робота, а справжня душа. І якщо споглядання квітів та вдихання неповторного
аромату – то суцільна насолода, то догляд за нею – це постійна клопітка праця.

А ще тут можна придбати екологічно чисту продукцію з лаванди: сухі ароматні букетики, лавандовий мед, ефірну олію, лавандовий сироп, цукрову пудру, пекарську суміш, джеми, гідролати, крафтове мило та іншу продукцію для здоров’я і краси.

Щороку ця локація привертає увагу тисяч туристів, які приїздять з різних куточків України, аби відпочити та зробити незабутні світлини у стилі Прованс. А ще придбати унікальні натуральні продукти, виготовлені на основі корисної і цілющої лаванди.Джерело: телеканал "ТІМ"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лаванда, фотосесія

Добавить в: