Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Прованс у власному саду створила прилучанка Оксана Пуха

Прованс у власному саду створила прилучанка Оксана Пуха

 

Всі ми знаємо поля Провансу - чудовий куточок Франції, де природа втілює свої найкращі витвори мистецтва. Лавандове поле, що простягається по горизонту зачаровує всіх своєю красою і ароматом. Краса лаванди не залишає байдужим жодного поціновувача природи.

На Прилуччині райський лавандовий куточок облаштувала Оксана Пуха. В будні дні - вона вчителька молодших класів у прилуцькому ліцеї №10, а на вихідних - це садівниця, що впевнено здійснює свою мрію.Оксана Пуха:
- Насправді я дуже люблю квіти. У мене завжди була мрія побувати на лавандовому полі самого Провансу. З'явилась мрія створити таке поле у себе. Цю ідею я озвучила своєму чоловіку, родині і вони мене підтримали.

Створення прилуцького Провансу почалося з 50-ти кущиків лаванди, саме вони стали основою саду, який згодом перетворився на казковий куточок, де панує фіолетова краса і ніжний аромат.

Жінка має двох доньок і разом з ними проводить багато часу в саду, вчить їх любити природу і дбати про рослини. В цьому саду налічується 3 види лаванди - англійська вузьколиста, Лавандин Платінум Ніко і Лавандин Гроссо.Джерело: ТК "Прилуки"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: лаванда, Прилуки

Добавить в: