Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Родина Сергія і Наталії Зуевих заробляє на лавандовому полі

Родина Сергія і Наталії Зуевих заробляє на лавандовому полі

Родина Сергія і Наталії Зуевих у селі Гаврилівка на Бобровиччині вирощує лаванду.На присадибній ділянці площею п’ятдесят соток три роки квітнуть фіолетові рослини. Невістка Аліна Зуєва зробила сторінку в соціальних мережах. Щоб відвідати поле або сфотографуватись, потрібно зареєструватись напередодні.

— Поле — за 90 кілометрів від Києва. Киян багато в нас. Туристи їдуть навіть з Івано-Франківська, Ромнів Сумської області. На День молоді яблуку не було де впасти,— радіє 38-річна Оксана Сморгін, староста села Гаврилівна.

— Чи є де заночувати в селі?

— Ні, люди приїжджають на декілька годин.

* * *

На сторінці Аліни Зуєвої в Instagram зазначається, що вартість входу на лавандове поле з однієї людини становить 100 гривень на годину або 150 гривень за три години. Дітям до шести років вхід вільний.

Вартість входу для прогулянок —100-150 гривень. Оренда лавандового поля для групи з семи чоловік (включно з фотографом) становить від 650 до 950 гривень за годину. Залежно від часу відвідування. Зранку і ввечері дорожче, вдень — дешевше. Якщо група більше семи чоловік, потрібно доплачувати за кожного ще по сто гривень.

Продається і сама лаванда. Кілограмовий букет продають за 800 гривень або 200 гривень за 200 грамів. За розсаду просять 150 гривень за десять кущиків.

У кого ще немає фото у лаванді — поспішайте. Рослина починає квітнути в другій половині червня і за тиждень-два, наприкінці липня, повністю відцвітає.

Ольга Самсоненко, «ВісникЧ» №28 (1835) від 15 липня 2021

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Зуеви, лаванда, Гаврилівка, Бобровиччина, Самсоненко, ВісникЧ

Добавить в: