Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » На Городнянщині пропонують стріляти по колесах водіїв-порушників комендантської години

На Городнянщині пропонують стріляти по колесах водіїв-порушників комендантської години

 

Такий вихід пропонують деякі мешканці Городнянщини у відповідь на нещодавно оприлюднену заяву міськради щодо порушень водіями термінів комендантської години, що діє на території громади (так само, як і в усій області).— Військове керівництво висловлює занепокоєність тим, що такі випадки частішають. Причому дехто з водіїв-порушників, наближаючись до блокпостів, не реагує на ви­могу патрульних зупинитися, а навпаки - збільшує швид­кість і тікає». — зазначається у повідомленні.


У випадку, коли обставини, що склалися, все ж таки ви­магають порушення термінів комендантської години, во­діїв закликають зупинитися на вимогу тих, хто чергує на блокпостах, і пояснити ситуацію.

— Якщо ви втікатимете, то ваші дії можуть бути кваліфі­ковані як диверсія і спричинити застосування безпекових заходів - у тому числі й вогню без попередження», наго­лошується в заяві. Більшість громадян вважають такі захо­ди правильними. Адже ми живемо в умовах воєнного часу і маємо дотримуватися вимог, які вони диктують.


Джерело: газета “Гарт” від 09.03.2023, Ганна ЮХИМЕНКО

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Городнянщина, водії, порушники

Добавить в: