Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «‎Облтеплокомуненерго» працює у посиленому режимі, аби швидко прогріти будинки чернігівців

«‎Облтеплокомуненерго» працює у посиленому режимі, аби швидко прогріти будинки чернігівців

 

Масований ракетний обстріл 23 листопада залишив Чернігівську область без електроживлення, через що зупинився весь теплогенеруючий комплекс. «‎Облтеплокомуненерго» на своїй сторінці у Фейсбуці повідомляє, що в обласному центрі у ніч з 23 на 24 листопада теплопостачання вдалося зберегти для медичного містечка Чернігівської міської лікарні №2, тобто у двох лікарнях, та пологовому будинку. Решта об’єктів генерації АТ «ОТКЕ» зупинила свою роботу.На момент аварійного припинення електропостачання переважна більшість котелень підприємства знаходилася в процесі підготовки до планових відключень електричної енергії. Відповідно до розробленого АТ «ОТКЕ» комплексу заходів зі збереження тепла в оселях абонентів, температуру в приміщення споживачів піднімали на кілька градусів вище нормативної.

Станом на 11 ранку 24 листопада, у Чернігові не запущеними залишаються дві котельні, які живлять 44 будинки на вулицях Ріпкинській, Нафтовиків, Незалежності , Красносільського , Глинського Володимира (колишній пров. Пархоменко), Євгена Онацького.


Великі котельні, які живлять 161 будинок у спальних кварталах в районі проспектів Левка Лук’яненка, Перемоги, вулиць Захисників України, Гетьмана Полуботка , Шевченка (частково), Освіти(частково), О.Молодчого (частково) – після відновлення електропостачання розпочали запуск котлів.

Процес запуску котельних вимагає чимало часу, так само, як і обладнання на теплових пунктах. Всі співробітники АТ «ОТКЕ», наразі працюють у посиленому режимі, щоб максимально швидко прогріти будинки чернігівців, - запевняють в «‎Облтеплокомуненерго».

Без живлення залишаються ще 9 теплових пунктів, персонал яких чергує щоб поновити їх роботу.

Gorod.cn.ua

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Облтеплокомуненерго

Добавить в: