Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » «Облтеплокомуненерго» купило тринадцятий Айфон за 33 тисячі

«Облтеплокомуненерго» купило тринадцятий Айфон за 33 тисячі

 

АТ «Облтеплокомуненерго» (м. Чернігів) 19 вересня без торгів уклало угоду з ТОВ «Комел» щодо мобільного телефона за 33 499 грн. Про це повідомляється у системі «Облтеплокомуненерго».Цьогоріч мають поставити смартфон Apple iPhone 13 128GB Midnight за 33 499 грн. Ціна відповідає ринку. За даними сервісу порівняння цін «Hotline», наразі в інтернет-магазинах він продається по 23 999-43 513 грн, а у великих відомих мережевих магазинах – за цінами від 31 999 грн.

Смартфон iPhone 13 діагоналлю 6,1″ має оперативну пам’ять 4 ГБ, вбудовану пам’ять 128 ГБ, основну камеру на 12+12 Мп та фронтальну камеру на 12 Мп, сканер обличчя тощо.

Нагадаємо, у липні такий смартфон за 31 503 грн купило ТОВ «НіжинТеплоМережі», чиїми засновниками є «Облтеплокомуненерго» і КП «Ніжинтеплоенерго» Ніжинської міськради.

У системі «Smida» акціонерами чернігівського «Облтеплокомуненерго» нині вказані Іван Мельничук, Микола Буренко, Сергій Сіора, Олександр Чиж, Олег Ємець, Дарія Дмитренко, Ольга Пахалюк, Наталія Берко, а також ТОВ «Інвестпрофіконсалт» і ТОВ «Вудрест».

Зараз фірму «Інвестпрофіконсалт» оформлено на Валерію Пономарчук, а раніше вона під старою назвою «Дельта Лізинг» була записана на кіпрську компанію «Готчер Лімітед».

Фірма «Вудрест» належить ТОВ «Білград». Засновниками «Білграду» є ТОВ «Компанія з управління активами «Скай Кепітал Менеджмент» (діє від власного імені та за рахунок ЗВНПІФ «Адвенсіс» і «Фонд Дельта-Венчурні проекти»), Олексій Гук і колишній власник збанкрутілого «Дельта-банку» Микола Лагун. Він народився у Семенівці на Чернігівщині.

Джерело: «Наші гроші»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Облтеплокомуненерго, Облтеплокомуненерго

Добавить в: