Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » У Чернігові завершується підключення тепла та гарячої води споживачам

У Чернігові завершується підключення тепла та гарячої води споживачам

 

Минулого тижня, 18 жовтня, у Чернігові розпочали опалювальний сезон. Про ситуацію станом на ранок 24 жовтня, під час загальноміської наради, доповідав голова правління АТ «Облтеплокомуненерго» Олексій Щербина.

Всі об'єкти соціальної сфери, серед них дитячі садки та лікарні, підключені до тепла.На фото Олексій Щербина

— В зоні обслуговування «Облтеплокомуненерго» теплоносій поданий скрізь, в тому числі, до житлових будинків. Стосовно ТЕЦ, на сьогоднішній день з 595 будинків не включено чотири, — повідомив Олексій Щербина.

Ці чотири адреси не підлючені до тепла через технічні нюанси, наразі питання вирішуються. Також опрацьовуються індивідуальні заявки абонентів, для здійснення стравлювання повітря в радіаторах, що, за словами Олексія Щербини, є звичайною ситуацією на початку кожного опалювального сезону, особливо, це стосується абонентів ТЕЦ, адже робота цього підприємства з квітня була призупинена.


Стосовно централізованого гарячого водопостачання, то наразі ним зебезпечено 90% абонентів, а до кінця тижня ця цифра сягне 100%, запевнив Щербина. Знову ж таки, тривалість процесу напряму пов'язана з тим, що ТЕЦ не працювала до початку сезону. Температура води у кранах чернігівців відповідає нормам.

— Витримуються параметри теплоносія, які дозволяють забезпечити якість гарячого водопостачання краще, ніж це було рік тому, — зауважив Щербина.

В.о. міського голови Олександр Ломако подякував всім, хто працював і доклав зусилля для того, аби опалювальний сезон у Чернігові розпочавсяв вчасно. Нагадаємо, що складність підготовчого процесу полягала в тому, що теплогенеруючі підприємства не тільки потрібно було підготувати технічно до зими, а у випадку з ТЕЦ і забезпечити її повернення з оренди, тривалістю понад 20 років, в управління громади Чернігова.

— Висловлю вдячність від імені всіх чернігівців, що, попри всі складнощі, які є у нашого міста і в енергетичної системи України вцілому, опалювальний сезон розпочався вчасно, — подякував Олександр Ломако.

Джерело: сайт Чернігівської міської ради

Читайте також - "
Як можна зігрітися без централізованого опалення - реальні пропозиції в Чернігові"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опалення, Щербина, Облтеплокомуненерго

Добавить в: