Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » 12 влучань у житловий будинок: як відбудовують чернігівську «Мрію»

12 влучань у житловий будинок: як відбудовують чернігівську «Мрію»

 

Чернігівська «Мрія», в якій люди встигли пожити лише кілька місяців, розстріляна російською армією у березні, як і сотні інших багатоповерхівок. Ці світлини та відео зроблені одразу після вигнання так званих «асвабадітєлєй», а такий вигляд новобудова має нині, через 7 місяців: її в рамках капітального ремонту відновлюють з міського бюджету. Вже залатали всі дірки, відбудували основні тримальні та огороджувальні елементи конструкції, закрили периметр і закінчують фасад та утеплення.

Олександр каже, перше попадання сталося 17 березня і до кінця активних бойових дій «прилітало» ледь не з усього: з артилерії, танків, мінометів. Різною мірою пошкоджено 80% квартир. Десь побило вікна, а десь замість кількох осель на поверху була одна суцільна купа сміття. Спочатку повертати десятиповерхівку до життя допомагав управитель, а від липня за це взялися вже професійні будівельники.Старший будинку Олександр Топік каже, навіть у квартирах, які робилися з нуля, вже живуть люди. Понесені збитки за понівечене та знищене майно їм має відшкодувати держава, однак поки триває війна, щасливі, що матимуть свій дах над головою. На сьогодні будівельники вийшли з приміщення і працюють зовні. За сприятливих погодних умов, впродовж тижня і цей, фінальний етап робіт, виконають повністю. Що стосується фінансової сторони, то на капітальну відбудову цього та ще понад 120-ти будинків із прямими влучаннями Чернігів виділив понад 150 млн гривень. Та ще 30 млн на поточні ремонти майже 700-от, що постраждали від дії вибухової хвилі.Джерело: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Мрія, Топік

Добавить в: