Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Дві матері-героїні з Носівщини отримали нагороди

Дві матері-героїні з Носівщини отримали нагороди

 

Головне покликання в житті цих жінок — бути мамою, а ма­теринство для них — це велика радість і водночас неабияка відповідальність та кропітка праця. Адже у кожній з родин виховується по вісім діток. За материнську самовідданість, зразкове виховання дітей, забезпе­чення умов для їх всебічного розвитку Указом Президента України Світлані Пилипенко та Анастасії Сливці присвоєно почесне звання «Мати-героїня». Указ було підписано ще в кінці грудня 2021-го року, нагороди надійшли до жінок у вересні. До списку по Чернігівській області потрапила 31 матуся, тільки одна з них із Чернігова — в неї 6 дітей.На знімку: матері-героїні Світлана ПИЛИПЕН­КО та Анастасія СЛИВКА

Посвідчення та нагрудні знаки до державної нагоро­ди жінкам вручила заступник міського голови Носівки Вікторія Вершняк. — Почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку п’ятеро і більше дітей, створили належні умови для їхнього виховання, фізичного, інтелектуаль­ного та духовного розвитку, — каже Вікторія Миколаїв­на. — Особлива увага звертається на моральні якості осіб, які представляються до присвоєння почесного звання, також конкретні заслуги матері у справі вихо­вання дітей, її авторитет. Важливу роль відіграє пози­тивний імідж сім’ї в громаді тощо.

— Народження дитини — це подія, яка є найважливі­шою в житті кожної жінки, яка докорінно і безповорот­но змінює життя, надає йому нового змісту. Це момент, коли тебе переповнює щастя, адже ти — мама, — вва­жає Світлана Пилипенко. — Звичайно, у мене як у бага­тодітної мами чимало щоденних турбот та обов’язків і часом буває важко. Але ми з чоловіком Сергієм нама­гаємось максимально оточити наших дітей любов’ю та теплом, дати їм усе найкраще, виховати їх справжніми особистостями. Адже кожна дитина — це індивідуаль­ність, у кожної свій характер, свої вподобання, звички, захоплення. Спостерігаючи за своїми доньками та си­нами, дійшла висновку: однакових дітей не буває. Бо одному дано талант до музики, іншому - до творчості, до точних наук. Тут важливо знайти золоту серединку для кожного. На мою думку, освічена людина має бути багатогранною, і я хочу бачити своїх дітей саме такими.


Є одне, що об’єднує Пилипенків молодших - це лю­бов до танцю, всі вони, крім 9-місячної Стефанії, на­вчаються на відділенні хореографії школи мистецтв, а дехто й поєднує з навчанням на інших відділеннях, та проявляють неабиякі творчі здібності до танцю, а старша Валерія й про­фесію обрала за спеціальністю хоре­ографія.

— Наш секрет міцної родини — це любов. Я не кажу, що ми ідеальні, що ніколи не сваримося. Але коли ти лю­биш, то легко пробачаєш, — говорить Анастасія Сливка. — Насамперед для мене важливо, щоб мої діти виросли хорошими людьми. Тож змалечку за­кладала в їхні маленькі сердечка лю­бов, щирість, доброту та ласку. Виховуємо ж своїх дітей більше власним прикладом.

Взагалі, особливого таланту бути мамою не треба, головне — любити дитину, бути з нею чесною, із серй­озністю ставитися до її проблем, навіть якщо вони зда­ються неважливими.
Найбільше щастя для матері, - вважають обидві ба­гатодітні мами, - бачити своїх діток здоровими та ус­міхненими...


Джерело: газета "Носівські вісті" від 15.09.2022,Марина ЗУБ

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Пилипенко, Сливка

Добавить в: