Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Замість розбитого рашистами на Бобровиці ШГРП "Чернігівгазу" встановили сучасний новий

Радио
Радио

Замість розбитого рашистами на Бобровиці ШГРП "Чернігівгазу" встановили сучасний новий

 

АКТУАЛЬНО Мікрорайон Бобровиця– один з найбільш постраждалих в Чернігові внаслідок російського вторгнення. На цьому місці був шафовий газорегулюючий пункт, який розподіляв газ до осель жителів Бобровиці.

В березні під час безперервних обстрілів та бомбардувань росіяни знищили його вщент – лишилася тільки купка металевих уламків. Щойно українські військові вибили звідси ворожу армію, газовики провели екстрені роботи, щоб повернути газ у вцілілі домівки.

Нині ж фахівці «Чернігівгазу» встановлюють новий ШГРП. Шафовий пункт, який тут встановлюють, виготовлений на українському заводі RGC Production.
Він укомплектований деталями європейського виробництва, зокрема, італійськими регуляторами Pietro Fiorentini, і не поступається найкращим світовим зразкам газового обладнання, каже головний інженер «Чернігівгазу» Володимир Міщенко. З його слів, саме завдяки технологічним рішенням, використаним у цих шафових пунктах, вдавалося підтримати стабільний розподіл газу під час бойових дій.АТ "Чернігівгаз"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: АТ "Чернігівгаз", енергетичний_фронт, новий ШГРП, Чернігів

Добавить в:


Центр Комплект