Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Молода мама з новонародженим сином три тижні жила в підвалі у Чернігові

Радио

Молода мама з новонародженим сином три тижні жила в підвалі у Чернігові

 

21 день пекла. Молода мама з новонародженим сином три тижні жила в підвалі, бо її рідний Чернігів майже цілодобово обстрілювати рашисти. Анна Чугай досі з тремтінням у голосі згадує 3 березня. Того дня вона втратила дім і ледь не втратила матір, яка саме пішла до квартири багатоповерхівки по вул.Чорновола, щоби приготувати їжу родині. Тоді ворожа ракета вбила майже пів сотні людей. Аллі Кузнецовій дивом удалося вижити.

Анна Чугай:
- Саму будівлю почало трясти, у підвалі стіни ходуном ходили, сильно піднялася пилюка, тож ми зрозуміли, що щось впало зовсім поряд, - розповідає Анна.

Згодом у підвалі зникли вода, світло, а відтак і тепло. Син, якому тоді був 1 місяць постійно плакав розповідає жінка, він три тижні не бачив сонячного світла і просто дивом не захворів.

- Дитині я гріла суміш над свічкою у жестяній банці, бо не було змоги щось нормально приготувати. Пам’ятаю, коли його перевдягала та міняла памперс, то трусилися руки через те, що поряд літають літаки і бомблять.

- Перший місяць сина ми відмітили у підвалі, там же він потроху почав тримати голівку.

Вже місяць, як родина за маленьким Данилком на Львівщині, досі здригаються від звуку сирен, але вірять в українську перемогу і що син та інші діти більше ніколи не побачать війни.

- Дуже хочеться додому, бо наш Чернігів - це самий рідне місто. Я завжди мріяли, що коли народиться син, я буду гуляти по парку з коляскою з чоловіком, але вийшло так, що погуляли лише два рази, - зі сльозами на очах пригадує Анна.Джерело: ТСН

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чуга, Кузнецова, Чорновола

Добавить в: