Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Місто і регіон » Чернігівці розповіли, як російський літак впав на приватний будинок (відео)

Чернігівці розповіли, як російський літак впав на приватний будинок (відео)

 

У Чернігові 5 березня близько 11.30 збили ворожий літак - штурмовик Су-34. Пілоти встигли катапультуватися, один помер, інший (Олександр Красноярцев) вижив та був допитаний СБУ. СБУ його називає одним з асів Путіна, який в минулому бомбив житлові будинки у Сирії.

Для нього бомбити цивільні міста – не нова справа. Як пояснює сам злочинець, він не думає про такі поняття як “житлові будинки і квартали”: “Є просто цілі з координатами...” Затриманий заявив, що він майор Красноярцев. Він зізнався, що знав, що бомбить мирне місто. За його словами, це був його перший виліт на Чернігів, а раніше він літав уздовж кордону. При цьому він зазначив, що вилітав із Брянської області.

Другий пілот також катапультувався зі збитого літака, але не вижив. Затриманий льотчик розповів, що загинув із його частини. Його прізвище Криволапов.

Ворожий літак впав на будинок відомої у місті волонтерки, підриємиці та депутатки облради 36-річної Юлії Гребнєвої. Видання "Суспільне Чернігів" повідомляло, що при падінні літака загинув місцевий житель. Юлія Гребнєва повідомила, що їх від смерті спас підвал, вони як раз перебували у ньому.

Наслідки - на відео.Відео: телеканал "Новий Чернігів"

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Гребнєва, підвал, літак

Добавить в: